Brak dźwięku w gg :(

Od pewnego czasu tj.od 3 dni nie mam dźwięku na gg :frowning: ani gdy przychodzi wiadomośc ani gdy ktoś jest dostepny.Czym to może byc spowodowane i czy pomoże mi ktoś :frowning: ?

Gadu-gadu-> ustawienia->dźwięk

a tam wszytsko dobrze??

Tak, tam wszystko jest ustawione dobrze :frowning:

A lokalizacja dźwięków się nie zmieniła??

Czy w tym folderze:

C:\Program Files\Gadu-Gadu\sounds

masz pliki dźwiękowe i czy one działają?

Może reinstalacja gg?

Nie, lokalizacja sie nie zmieniła.Aju pliki dzwiękowe działaja juz reinstalowalam i to samo :frowning:

a reinstal i czyszczenie rejestru a później zainstalowanie ponowne?

http://img160.imageshack.us/img160/9470 … 22uwh2.jpg

A tutaj niemasz wyciszone ?

Czyscilam rejestr przed ponownym zainstalowanie :frowning:

Złączono Posta : 30.07.2006 (Nie) 22:44

Krzychu_93 Nie mam tej wersji gg mam tą starszą.

melanza

ok

A masz w ogóle dźwięk w windowsie?

Jeśli masz win xp to spróbuj tryb zgodności ze starszymi (98 / 2000)

Ewentualnie aktualizacja do najnowszej “siódemki”

Mam normalnie wszystko mi smiga :slight_smile: muzyczka etc.Nowe gg mnie niepociąga wkurza mnie wręcz, no nic przeżyje jakoś albo wskoczę na tlena :slight_smile:

Mam do was prosbe. Mam problem z gg. Normalnie moge sie logowac ale gdy odbieram informacje od kogos lub chce do kogos cos napisać, wyskakuje mi informacja ze program gadu-gadu wykonal nieprawidlowa operacje i mnie odrazu wywala. na poczatku mialam stara wersje gg (6.0) ale pojawily sie wlasnie tez problemy jakies 2 dni temu. zrobilam formata i wgralam nowa wersje gadu (7.1) ale znowu jest to samo i jak tylko chce napisalac do kogos wiadomosc to mnie wywala :frowning: please pomozcie co mam zrobic ?

Jaki masz system?

Poinstaluj do niego wszystkie możliwe łatki jakie wydał Microsoft i w przypadku win xp spróbuj trybu zgodności z jakimś starszym ( 2000 / 98 )

please jak mozecie to napiszcie mi na e-maila co mam zrobic => iwonabochnia@wp.pl z gory dziekuje

Złączono Posta : 09.08.2006 (Sro) 22:11

ja mam Windows 98