Brak dźwięku w głośnikach Creative

Otóż problem dotyczy głośników Creative T3100. Zakupiłem je na allegro. Po odebraniu przesyłki zostały podłączone do komputera kumpla i bylo wszystko ok, ładnie grały. Wróciłem do domu i podpiołem je u siebie, włączyłem jakies mp3 i nic, nie wydobyły z siebie dźwięku. Noto odłączyłem je, podpiołem wszystkie kable od nowa. Tym razem było ok - graly, ale tylko 2 dni, po których przestały. Probowalem dociskac kable, odpinalem i przypinalem po pare razy, sprawdzalem na mp3 i na radiu, i nic. Za cholere nie chcialy grac. no wiec wziąłem je do sprawdzenia do kumpla i u niego bez zadnego problemu za pierwszym razem po podpieciu graly (normalnie cud :P). Sprawdzilismy tez na drugim komputerze. Wszystko dzialalo jak nalezy. Noto ok przy chodze do domu, podpinam i… graja. Jednak juz na drugi dzien przestaly… :frowning: .

Glosniki na aukcji byly określone mianem Refurbished (czyli z jakiegos powodu sprzęd wrócił do fabryki producenta, gdzie został przetestowany ble ble ble…). Zaoszczędziłem na nich 50 zł, ale teraz to już bym wolał dac te 50 zl więcej niż sie z tym urzerać.

Oczywiście moge skożystac z gwarancji, ale w tedy zaoszczędzoną gotówke bedę musiał wydać na koszty transportu…

I jeszcze dodam ze wejście na glośniki na pewno nie jest uszkodzone bo sprawdziłem.

Wszystko pięknie, ok. ale nadal nie widzę twoich intencji? Kupiłeś uszkodzone głośniki i zgodziłeś się na to. Sprzedawca zaznaczył to w aukcji. Albo gwarancja, albo nowe. Bo widzę że urzeranie odpada :wink:

Ew. możesz rozkręcić subwoofer i sprawdzić czy jakieś kabelki nie nie rozlutowały, ale nie wiem czy nie stracisz tym sposobem gwarancji.

Sprzedawca na aukcji napisal coś w stylu “sprzęt jest w 100% sprawny technicznie (…) może posiadać widoczne zarysowania…”, noto mysle ok. zarysowania to mi tam… ale jak jak dziala to gites.

Jeśli użerani epomoże to sie moge troche pourzerać :slight_smile: . Suboofer już odkręcałem wraz z kumplem, ktory sie cos zna na elektronice i wszystko wyglądalo ok.

simek12 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Chciałbym przywrócić temat bo u mnie jest to samo. Kupilem glosniki fabrycznie nowe. Na poczatku dzialaly pozniej przestawały i znowu zaczynaly jak wyciąga sie wtyczke z kontaktu i wsadza to nieraz zaczynaja grac przez pare sekund. Pozniej graly miesiac bez zarzutu i teraz znowu to samo sie dzieje. O gwarancji nie mam co marzyc bo kupilem je 2 lata temu i dopiero teraz je rozpakowalem bo mialem remont w domu i nie chcialem zeby sie zapyliły.