Brak dzwieku w komputerze

Od jakiegos 1 miesiaca niemam głosu z komputerze niewiem czy to wina komputera czy skype bo odkad zainstalowałam nowa skype to jak właczam komputer pisze nie ma zdolności nagrywania dźwieku na skype :stuck_out_tongue: nie mam płyty z kart.ą dzwiekową da sie to inaczej zrobić ??

Pssst czy jak zainstaluje ponownie głos odinstaluja sie mi programy ?? i inne ? :-x

Jeśli niemasz całkowicie głosu to :

1.Wejdż w Panel sterowania

2.Masz taki obrazek gdzie pisze Dźwięki, mowa i urządzenia audio

i kliknij

3.Potem na Dźwięki i urządzenia audio.

4.Otwiera ci się taka ramka, następnie wejdż na samej górze masz zakładkę Sprzęt

5.Wyświetla ci się taka niewielka lista urządzeń.

Szukasz nazwę karty muzycznej np RealTek (nie wiem jaką masz ale szukaj podobnej nazwy)

6.Zaznaczasz model swojej karty i wybierz zakładkę Właściwości.

7.Otwiera się nowa ramka i na samej górze kliknij na Sterownik.

8.Wybierasz Aktualizuj Sterownik,i tam wybierasz Tak, tylko tym razem

9.Wciskaj cały czas Dalej.

10.Jak zakończysz tą operację daj na Przywruć Sterownik (Jak by tamto niezadziałało)

P.S Mi ta metoda zadziałała.

Pozdro

podaj jaki dźwięk i poszukaj na necie sterów

zainstaluj i po kłopocie

No po prostu nie mam głosu i tyle i co lepsze odinstalowałam dawno skype a jeszcze jest :smiley:

Złączono Posta : 10.02.2007 (Sob) 10:34

podaj jaki dziwiek tzn ?

Proponuję zainstalować sterownik audio od płyty głównej. Najprawdopodobniej został usunięty. Sterownik powinien znajdować się na płycie, która została dołączona do płyty głównej.

radze Ci sie nauczyć czytać :twisted:

jaka karta dźwiękowa … - skrót myslowy

ale ja niewiem gdzie sprawdza jaka mam karte :smiley:

zapusc sobie programik everest home edition ;] tam znajdziesz nzawe kazdego podzespołu ;]

nie wiem czy masztensam probklem co mialam ja ale poczytaj tutaj http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=