Brak dzwieku w komputerze

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3a … e936a.html

kodek jest widoczny, a kiedy dźwięk przestał działać ?? możesz zainstalować program everest home i wrzucić na forum log z programu ??

zaraz zainstaluje ten program tylko co ja mam zrzucic??

Dodane 31.05.2009 (N) 17:36

dzwiek przestał działac 5 dni temu ale miałam wczoraj dźwiek jak włanczałam komputer czyli ten startowy a dzis juz go nie mam jak włonczam komputer.

uruchomisz program i stworzysz log zawierający info o twoim sprzęcie, kiedy przestał działać dźwięk ?? korzystałaś modułu przywracania systemu ??

tak robiłam przywracanie systemu i nic a dźwiek przestał działac 5 dni temu a wtym programie zauwarzyłam ze w takim pliku

Opis urządzenia

Podstawowy sterownik dźwięku

nie mam nic czyli mam wszedzie zero moze to tego przyczyna???

Dodane 31.05.2009 (N) 17:53

czyli ja miałam zrobic taki raport??? jesli dobrze zrozumiałam to juz to zrobiłam tylko co dalej

najwyraźniej poszukaj w tym logu informacji o płycie głównej (mainboard)…

a czy moge zrobic tak ze ja to skopiuje i wrzuce to tu bo ja naprawde wogole sie na tym nie znam :frowning:

jak się nie znasz to pozostaje zwrócić się do kogoś z rodziny lub znajomego który ci pomoże rozwiązać problem.

no widzisz tylko problem polega na tym ze nie mam zadnej osoby ktora mogła by mi w tym pomóc dlatego zwróciłam sie o pomoc tu! :frowning:

Trochę pogrzebałem w sieci na ten temat.

No to może zrób tak:

Wejdź ponownie w menadżer urządzeń: START - Uruchom i wpisz “devmgmt.msc”

Rozwiń tak jak poprzednio gałąź “Kontrolery dźwięku, video, gier…” skasuj pozycję ostatnią w tej gałęzi - “Vinyl AC’97…” - wystarczy, że raz na tym klikniesz myszką i następnie naciśniesz klawisz DEL na klawiaturze i dla potwierdzenia ENTER.

Teraz reset komputera a po ponownym uruchomieniu spróbuj zainstalować sterowniki, które ściągałaś wczoraj (masz je chyba jeszcze rozpakowane?

Witam ponownie widzisz ja juz sama nie wiem o które te sterowniki chodzi!!?? bo wczoraj tez mi pisano o innych ktore instalowałam i tak zainstalowałam VIA_HiperionPro_V512A i potem A1u660b i po tym wszystkim działał mi głos! myslałam ze to juz nareście spokoj ale nie ja chyba cos tym razem zrobiłam nie tak bo jak miałam ten głos to odinstalowałam z dodaj usuń programy everesta i jave 6 uptade 13 i dźwięk zniknął ja już nerwowo nie wytrzy małam jak kazda kobieta chyba i dlatego dopiero teraz jestem tu :frowning: ja zaraz to usune tylko napisz mi prosze ktore te sterowniki mam zainstalowac?!

Dodane 01.06.2009 (Pn) 10:44

http://www.softwarepatch.pl/plik/6712/5 … ze%29.html

czy chodzi o te sterowniki??

te które instalowałaś poprzednio :wink: przeanalizuj jeszcze raz cały wątek…