Brak dźwięku w komputerze


(Dupakomara) #1

Witam.

Problem 1wszy - takie coś mi się zrobiło http://i.imgur.com/CdzTylB.png. Wygląda na to, że dźwięk idzie przez digital output a nie przez głośniki (oczywiście nic nie słyszę) Jak to naprawić? http://i.imgur.com/iv1bNs3.png  http://i.imgur.com/65oGsb4.png  Gdy klikam prawym na głośniki>testuj  http://i.imgur.com/Z4ULX6n.png

 

Problem 2gi - bez znaczenia na jaką stronę nie wejdę na Mozilli Firefox pasek głośności się nie rusza(ściągnąłem chrome i tu działa). Co tu się mogło stać?

 

EDIT: Karta dźwiękowa zintegrowana, płyta główna asrock 970extreme 3


(Masaj) #2

Sprawdz jakie urzadzenia masz na defalut i jakie używa obecnie profilu dźwiękowego w panel sterowania-dzwięk oraz sprawdz sterowniki w menadzer urzadzen -dzwiek, poszukaj zoltych znakow i rodzaj sterow, masz program do aktualizacji sterow?- zapusc skan i zoabcz co pokaze porownaj to z obecnym stanem profilu dziwke i zainstalowanych sterow i jesli trzeba wlacz aktualizacje (punkt przywracania na auto) . Zobacz jak wyglada urzywnanie firefoxa w panelu wlasciwosci glosniki i menadzer realtek HD jakie masz ustawione profile?