Brak dzwieku w laptopie

Jaki masz system?

Wygląda na brak sterów jednak.

Wejdź w menadżera urządzeń i sprawdź czy przy jakimś urządzeniu nie ma przypadkiem żółtego znaku zapytania bądź co gorsza czerwonego wykrzyknika.(?).

Czyli pod usb nie zainstalowałeś wszystkiego.

Zobacz stery stąd.

Martwi mnie to inne urządzenie.Ale zainstaluj stery i wtedy zobaczymy czy coś pozostanie jeszcze.

Start -> Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń i tam gdzie wykrzykniki

lub znaki zapytania - włóż płytkę do napędu CD ze sterownikami od komputera i w tym miejscu PPM / prawym przyciskiem myszki / Aktualizuj sterownik… lub Właściwości - Aktualizuj sterownik…

/ możesz spróbować bez płytki /.

marrad , pobierz i zainstaluj program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informacje z dwóch pozycji:

  • Mikroukład płyty głównej

  • Multimedia (karta dźwiękowa)

Problemem jest sama karta dźwiękowa w standardzie HDAudio, więc przed instalacją dźwięku zainstaluj poprawkę ms:

http://support.microsoft.com/kb/888111

Ogólnie kolejność instalacji wygląda tak: chipset-restart-dźwięk-restart-modem-restart-cała reszta

Męczyłem się z tym lapkiem chyba 6 godzin ale się udało, a że teraz korzystam tylko z obrazów to dokładnie nie pamiętam jak rozwiązałem sprawę. Co do portów USB, to sprawdź czy np mycha, albo pendrive działaja pod jakimś Linuxem LIVE, jak nie to reklamuj, może jak składali czegoś nie podłączyli, albo tak mocno się przykładali do roboty, że coś uszkodzili :twisted: