Brak dźwięku w przeglądarce- kiedy chcę odsłuchać czegoś O-L

Witam. Mój kłopot polega na tym, że gdy chcę odsłuchać jakiś dźwięk on-line w przeglądarce, nic nie słychać nawet po buforowaniu minuta, dwie i nic. Kiedyś działał dźwięk. W odtwarzaczu mam dźwięki, przeglądarki w których nie mam dźwięków to: Opera, InternetExplorer. Np kiedy chcę odsłuchać dzwonka ze strony (różne znane strony) nic nie słychać. Kto kolwiek wie o co chodzi prosze o pomoc ;]

ajj widze że nie tylko ja mam ten problem :confused:

ja również, kiedy włączam stronki typu youtube.com i chce np. obejrzeć jakiś filmik, lub posłuchać jakiegoś dźwięku na takich stronkach to poprostu NIE MAM GŁOSU. Jest obraz, wszystko jest dobrze chodzi płynni (mam 6mb) no i teraz coś takiego :/. Nigdy przedtem nie miałem czegoś takiego, tak więc nie wiem o co lotto.

Może wiec ktoś wie o co chodzi i nam pomoże :slight_smile: :?: będę wdzięczny.

Problem załatwiony. Dzieje się tak zwykle, po odinstalowaniu kodeków FFshow. Tutaj sposób, jak to naprawić. Pomógł mi inny serwis :slight_smile: http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=77336

jejeje :smiley: :smiley: :smiley: wielkie dzięki bardzo mi pomogłeś :slight_smile:

użyłem pierwszego sposobu no i wszytko działa :slight_smile: a już się podłamałem :smiley: