Brak dźwięku w Vista Ultimate

Witam mój sprzęt to Procesor Core2Duo8300 płyta główna ASUS P5Q karta graficzna Geforce 8800 GT pamięc RAM 2GB 1066MHz. Wgrałem Windows Vista Ultimate potem sterowniki od płyty głównej oraz sterowniki do zintegrowanej karty Realtek HD Audio potem wgrałem sterowniki do grafiki a na koncu najnowszy Directx9. Podłączam słuchawki z tyłu do wejścia na glosniki(kolor zielony)oraz mikrofon na rozowy kolor. Realtek niepokazuje ze cos podlaczam. Potem właczam Winamp oraz muzyke i nic zero dźwięku. Proszę o porade co moze być nie tak. Podkreslam to ze wszystkie ustawienia sa tak ze powinien być dzwiek i nic nie ma go POMOCY! !!

Co może być nie tak? Proste - skopana obsługa audio w Windows Vista! Ściągnij programik 3D SoundBack ze strony realteka i skonfiguruj go odpowiednio (dodaj do niego winampa i inne programy/gry). Programik ten przywraca stare wspomaganie sprzętowe dźwięku. Powinny zacząć grać wszystkie głośniki.

Ok spróbuje. Jak wejde na manager realteka i wezme nie stereo co niema dźwięku a opcje 7.1 i wlaczam test to slychac dzwiek na ostatnich dwoch glosnikach. A podłaczam słuchawki z tylu na zielone wejscie. Zadnych konfliktów w manadzerze urzadzen niema nic niejest wyciszone zadnych konfliktów w karcie Realtek wgrany najnowszy sterownik do płyty głównej ASUS P5Q oraz najnowszy do realtek hd audio oraz directx9 i nic