Brak dźwięku w win 7! Ciekawy przypadek!

Witam, mam problem tego typu. Otóż posiadam płytę główna gigabyte ga-m57sli-s4. Zainstalowałem sobie windows 7 (seven). I pojawił się problem tego typu że po zainstalowaniu sterowników dźwięku Realtek HD kodek audio alc888 nie ma dźwięków systemowych, brak dźwięków w plikach mp3, brak dźwięków na stronach www. CO dziwnego jest to dźwięk jest w niektórych filmach , oczywiście posiadam głośniki 5.1 Manta jednak żeby wszystkie głośniki działały musiałem ustawić w Menadżerze Realtek na ilość głośników 7.1. Poniżej przedstawię pare fotek z ustawień, mam nadzieje ze ktoś wie jak ten problem rozwiązać (raz mi się udało jednak musiałem na nowo zainstalować Windowsa to już wziąłem tego najnowszego i od tamtej pory nie mam dźwięku)

ustwienie.jpg

66329552.jpg

99194763.jpg

http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv … s4_10.html - wgraj te stery od dźwięku .Wcześniej odinstaluj te które już masz ,wyczyść rejestr np. CClaner-em .Restart,instalacja … :lol: najprawdopodobniej potrzebujesz sterów : Realtek Azalia…

Usunąłem wszystkie kodeki, usunąłem sterowniki zainstalowałem te co użytkownik wyżej podał, zainstalowałem kodeki sharka najnowsze jednak dalej jest to samo…

Wypróbuj najpierw najprostsze rozwiązanie: zamień gniazda przyłączeniowe głośników. Miałem podobnie, na XP głos był na gnieździe innym niż na Win7