Brak dźwięku z karty TV

Witam!

Mam spory problem z kartą TV PixelView PV-BT878P+(rev.9D). Konkretnie nie mam dźwięku. Obraz jest super, instalowałam sterowniki z oryginalnej płyty (ale, że były raczej pod win98 a ja mam XP) a potem ściągnięte z netu. Niestety nadal dźwięku brak. Karta TV jest połączona z dźwiękową kablem jack-jack (wyjście audio-out z wejściem line-in). Bezpośrednio podłączona do głośników też milczy jak zaklęta… Sprawdzałam też inne gniazda PCI. Potem sprawdziłam w panelu sterowania jak ten sprzęt jest widziany przez XP i czy mogę np. aktualizować sterowniki do niego. Mam tam m.in. BtCap WMD Audio Capture, które jako jedyne nie ma zaistalowanych sterowników bo jak informuje system albo nie są potrzebne albo nie zostały poprawnie zainstalowane czy coś w ten deseń. Próba zainstalowania jakichkolwiek sterowników nie daje rezultatu, poprostu się nie instalują chociaż kreator wyświetla, że instalacja zakończona powodzeniem. W ustawieniach nagrywania mam raczej wszystko oki więc nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

Będę wdzięczna za każdą najdrobniejszą wskazówkę. Tylko proszę tłumaczyć mi jak krowie na granicy bo w kwestii komputerów jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę ;-).

To nie od sterowników jest brak dzwięku to w programie panelu TV masz żle ustawiony region lub podczas instalacji nie zrobiłaś tego tam trza wybrać Poland i wsio chula.Mam tą karte i niema problemu program mam moreTV.Osobiście urzywam uniwersalnych sterów.To strona z MoreTV http://www.moretv.prv.pl poczytaj co potrafi ten program . jak potrzeba to podeśle stery ale to info na pw.

Dzięki. Podobno uniwersalne sterowniki są lepsze więc jakbyś mógł mi przesłać je na PW to będę jeszcze bardziej wdzięczna :-D.

To podaj mi jakiś namiar na pw gdzie ci to wysłać.I podczas instalacji czytaj co sie robi i co trza wybrać jaka karta jaki region

Oki. Dzięki wielkie, będę sprawdzać, czytać i może się w końcu uda.

Złączono Posta : 04.03.2007 (Nie) 22:51

Pogrzebałam już troszkę w ustawieniach tego programu i mam jakiś szum, którego wcześniej nie było, zaraz podłączę kabel antenowy i się okaże czy pomogło.

@Gagusia83 pod twoim mailem masz przycisk ( pw ) i w moim poście sie klika na niego i piszesz mi wiadomość a nie w ten sposób jak to zrobilas masz jeszcze mój przycisk GG do wyboru usuń tego maila z twojego postu stery poszły

Pomagamy na Forum, a nie na kanałach prywatnych

Pomagam na forum ale plik chciałem podesłac na jakiś adres mail a trudno żeby czyjś mail był dostępny dla wszystkich odwiedzających forum bo myśle ze po to są te przyciski pod postem , a @Gagusia83 o tym nie wiedziala co pisze w swoim poście.

JA biorę tą całą pomyłkę na siebie :-). Dziękuję Dziadek43 za wskazówki i stery. Teraz wszystko gra, mam dźwięk i obraz :D. W zasadzie skończyło się na zmianie ustawień parametrów karty w MoreTv ale nie wpadłabym sama na to. Pozdrawiam.