Brak dźwięku... :/

Witam, mam mały, nie duży problem i to bardzo ;] 2dni temu podłączyłem gitarę elektryczna pod moje głośniki, po czym skończyłem grać i podłączyłem wszyskto spowrotem tak jak ma byc, ale dźwięku brak… myślałem, że może głośniki się spaliły, ale nie bo dzialaja bo psrawdzlem na innym komputerze, no to pomyslalem ze moze jakims cudem karta muzyczna ale tez nie, bo podczas grania glosniki nie byly wogole podlaczoen z komputerem :confused: co sie moglo stac wie ktos moze? Sprawdzałem na komputerze wszystko i psize ze sprzet dziala poprawnie wykrywa go itp :wink: kilka razy juz odinstalowalem i instalowalem sterowniki a nawet sciagalem nowsze wersje :wink: sterownik do dzwieku to Realtek Audio AC97’, zamieszczam screena na ktorym widac jak chce wlaczyc testowanie glosnikow… oto link:

http://img511.imageshack.us/my.php?image=dzwiekws5.jpg

pisz ze jest okey, ale tak nie jest… lecz widac jakies znaczki przy wejsciach… myslalem ze to moze byc sprawa kabla ale to tez nie to… o jakie kolwiek porady prosilbym, moze cos wkoncu pomoze… dzwiek w komputerze jest mi naprawde bardzo potrzebny gdyz jestem muzykiem i codzienie korzystam z wielu programow… lecz bez dzwieku to traci sens. Pozdrawiam :*

To wina sprzętu. Moze podłącz inne i zobacz, czy jest dźwięk… Jak tak, to się głośniki uszkodziły…

ale np podlaczalem glosniki pod mp4 i dzialaly w końcu tak teraz slucham muzyki jak trzeba, a na innym komputerze tez probowalem i dzialaly glosniki :wink: to musi byc cos w kompie… ale karta zrabana, albo jakies wejscie, kabel ;/ sam nie wiem ;|

TheSick

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków. Popraw pisownię

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.