Brak dźwięku

Witam. Mam problem taki jak w temacie - brak dźwięku. Zostawiłem kompa włączonego, i wyszedłem z domu. Po ok. 4h stwierdziłem brak dźwięku :confused:

płyta główna: gigabyte kt400, karta muzyczna zintegrowana…

jakieś pomysły?

poprostu sprawdz kable od glosnikow czy ci nie wypadly lub sprawdz w panelu sterowania

kable się trzymają, w panelu sterowania bez zmian…

moze na klawiaturze masz przycisk to wylaczania dzwieku sprawdz to :mrgreen:

niestety…

Ponownie zainstaluj sterowniki do karty dzwiekowej (najlepiej te oryginalne z CD ktore chyba dostales razem z plyta główna) Jesli nie masz sciagnij z neta

Duzo sterownikow http://drivers.softpedia.com/ POLECAM

czasem mam tak że dźwięk zmienia sam głośnośc… czym to może być spowodowane?

pomoże ktoś?

○czy jest konflikt sprzętowy w menadżerze urządzeń :?:, start~> uruchom~> devmgmt.msc

○Jak uruchamiasz jakikolwiek program do odtwarzania MP3, jaki jest komunikat :?:

z tego co widze to wszystkie urzadzenia dzialaja poprawnie…

przy uruchamianiu programow tez nie ma bledow…

start~> uruchom

jA TEŻ mam problem z dźwiekiem mam płyte główna Gigabyte GA-9445PL-S3 po sformatowaniu dysku nie mam dźwięku instalowałam juz wiele kodków a tu nic a zabardzo się na tym wszystkim nie znam może tutaj ktos mi pomoże;)

instalowałeś sterowniki czy kodeki :?:

instalowałam realtkaz płyty która była dodana ale coś tam się nie che zaistalować i wyskakuje ,program instalacyjny wykrył że zainstalowana w sytemie wersja jest starsza niż wymagana do wykonania instalacji.Jakko minimum konieczne jest zainstalowanie dodatku service pack 1 dla systemu windows xp" i winamp tez nie działa;/

Złączono Posta : 24.08.2007 (Pią) 14:21

instalowałam realtkaz płyty która była dodana ale coś tam się nie che zaistalować i wyskakuje ,program instalacyjny wykrył że zainstalowana w sytemie wersja jest starsza niż wymagana do wykonania instalacji.Jakko minimum konieczne jest zainstalowanie dodatku service pack 1 dla systemu windows xp" i winamp tez nie działa;/

Złączono Posta : 24.08.2007 (Pią) 14:22

a jak sciagnełam service pack z internetu i chciałam zainstalować to pojawia się w systemi nie odnaleziono oczekiwanej wersji produktu

Server Pack musi być tej zamej wersj językowej, czy takową poprawkę śćiągnełeś ??

@ De Niro

po uruchomieniu tego

dostałem to w notatnikiu: