Brak dźwięku

(system) #1

Witam.

Naprawde mam dość. Co chwile coś pada. Najpierw płyta, kupiłem nową i 2 razy mi wymieniano i była wadliwa w końcu kupiłem Foxconna P35A-S (a wczoraj pod wieczór pad mi HDD i bawiłem się do 24 żeby odzyskać dane z partycji która znikła). Wszystko z płytą było oki do dzisiaj, chciałem posłuchać muzyki (od kilku dni nic nie słuchałem na kompie) a tu nie ma dźwięku. Sprawdzam głośniki na kompie brata i działają bez problemu! Przeinstalowałem sterowniki - nic, windowsa - nic. Korzystam z grafiki zintegrowanej i w tamtym tygodniu działała bez problemu do dzisiaj. W biosie jest włączona, system ja rozpoznaje, i pisze że działa poprawnie, jak sie póści jakiś dźwięk to wszystko działa ale nic nie słychać, wszytsko jest pogłośnione na max i nic. W ikonce "głośniczek" obok zegara jak się na nią kliknie jest taki podłużny pasek i jak jakaś muza idzie to ten pasek się rusza. Wszystko wydaje się być Dobrze, tylko czemu nie ma dźwięku?? pomózcie mi :(((((

(tacyer) #2

No rzeczywiście problem \ :? Jedynie co mogę Ci polecić to przeskanuj komputer skanerem online i wklej logi z HijackThis do działu bezpieczeństwo. Wspułczuje z wadliwego sprzętu, który tak pada, możliwe że cały komputer jest wadliwy jak "wszystko" się tak psuje :cry:

(Seba86mu) #3

SiemensCXV70 , odinstaluj sterowniki karty dźwiękowej {START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy). Uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj sterowniki chipsetu płyty głównej. Uruchom ponownie komputer.

Następnie pobierz i zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Uruchom ponownie komputer.

Oba sterowniki pochodzą ze strony producenta Twojej płyty głównej.

(system) #4

Witam. Chwilowo jestem w pracy więc zobacze jutro. A ma znaczenie kolejność instalowania? oraz instalacja wszystkiego?

(Seba86mu) #5

Tak, najpierw odinstaluj obecne sterowniki dźwięku, ponowne uruchomienie, zainstaluj chipset, ponowne uruchomienie, zainstaluj kartę dźwiękową, ponowne uruchomienie (dokładnie w takiej kolejności, jak napisałem w moim poprzednim poście).

(system) #6

Zrobiłem właśnie tak jak pisałeś i nic :frowning: :frowning: :frowning: dalej to samo. Wszystko wydaje się być wpożadku a dzwięku nie słychać :frowning: Jakieś pomysł ?? [-o<

PS: Jak się włącza kompa to słychac takie szczelenie, pyknięcie. Ma ktś pomysł? [-o<