Brak dźwięku!

Zainstalowałem SP1 do Visty, czego już żałuję. Odpaliłem sobie film, podłączyłem słuchawki - a tu głos idzie również z głośników! Więc udałem się do Panel sterowania/Dźwięki. Patrzę - nowa zakładka, Urządzenia do odtwarzania. Są głośniki i słuchawki włączone. Wyłączyłem głośniki. Wszystko OK, obejrzałem film, chcę z powrotem włączyć głośniki. Jak?! Zniknęły z tej listy! Nie znalazłem nigdzie - a szukałem m. in. w menedżerze urządzeń opcji włączenia głośników! Co robić?

Jeżeli żałujesz że zainstalowałeś SP1 to możesz go usunąć. Nie wiem jak jest w Viście ale tak Panel Sterowania> Dodaj lub usuń programy i poszukaj SP1.

Za taką radę to ja dziękuję bardzo… Przypomnę - pytałem jak włączyć z powrotem wyłączone głośniki.

He he najlepiej zrobić restarta :smiley: Potem wejść na Start :arrow: Panel Sterowania :arrow: Dźwięki, mowa i urządzenia audio i tam poustawiać. :slight_smile: Może istnieć jeszcze opcja instalacji sterowników karty dźwiękowej :slight_smile:

Hm, usunąłem sterownik dźwięku, potem zainstalowałem go jeszcze raz i wreszcie widzi te głośniki. Tylko pozostał problem taki - mimo, że mam wpięte słuchawki, głośniki też grają! Nie wie ktoś, dlaczego?

Co do poprzedniego problemu to wystarczyło w “urządzeniach do odtwarzania” na karcie “odtwarzanie” z prawokliku włączyć opcję “pokaż wyłączone urządzenia”.

Nigdzie nie podałeś jaką kartę dźwiękową posiadasz …więc co to za karta ??

A ci przeszkadzają głośniki wyłączasz je [nie w systemie tylko normalnie] i masz spokuj…

:smiley: