Brak dzwięku

pomocy!! nie mam dzwięku to dane mojego kompa Pole Wartość

System operacyjny Microsoft Windows XP Home Edition

Pole Wartość

Typ procesora AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200)

Pole Wartość

Nazwa płyty głównej MSI RS480M2 (MS-7093) (3 PCI, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Video, LAN, IEEE-1394)

Pole Wartość

Karta dźwiękowa ATI SB400 - AC’97 Audio Controller

Pole Wartość

Karta sieciowa Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC (192.168.1.2)

A sterowniki do karty dźwiekowe są zainstalowane ?

pisało brak sterowników ale nie moge pobrać wyświetla mi się nie przeszło testów zgodności z xp

Dodane 08.10.2009 (Cz) 12:57

no wlaśnie nie moge ich zainstalować

A skąd pobierałeś? Tu są aktualne od producenta płyty głownej:

http://pl.msi.com/index.php?func=downlo … rod_no=167

nie wiem czemu tak nagle nie mam tego dzwięku

zainstalowalam kamerke

Live! Cam Chat IM trochę miałam z nią problemów ale teraz działa może to przez nią?? :frowning:

Dodane 08.10.2009 (Cz) 13:03

probowalam z roznych . dzieki zaraz sprobuję jeszcze raz :slight_smile:

Dodane 08.10.2009 (Cz) 13:08

ja nie bardzo się na tym znam może złe pobieralam-Realtek ALC Series AC97 Audio Driver ??

Dodane 08.10.2009 (Cz) 13:16

NO nie mogę tego pobrać wyskakuje mi taki komunikat:: instalowene oprogramowanie nie przeszlo testow zgodnosci z systemem windows xp umozliwiającym uzyskanie logo windows no i co ja mam teraz zrobić czy ktoś mógł by mi pomóc

Dodane 08.10.2009 (Cz) 13:33

niech mi ktoś pomoze :cry:

Pobierasz z tego adresu co podałem wyżej? U mnie pobieranie działa bez problemu a też mam XP. Najpierw pobierz na dysk, jak już skończy pobierać to dopiero będziesz instalować.

Pobralam rozpakowalam i przy instalowaniu ciagle wyskakuje mi ten komunikat

Dodane 08.10.2009 (Cz) 14:10

o ktorym wyzej pisalam

Rozpakowujesz wszystkie pliki zawarte w tym ściągniętym ZIPie do oddzielnego folderu i dopiero klikasz na instalator czy klikiasz na ten ściągnięty ZIP i na plik instalatora? Trzeba to rozpakować do oddzielnego folderu.

chyba nie bardzo wiem jak to zrobic. mam to rozwinąć i kazdy oddzielnie wypakować?

Dodane 08.10.2009 (Cz) 14:40

nie wiem ale to chyba jakis inny jest problem ze nie chce sie to zinstalować

Masz kliknąć na ten ściągnięty plik i przeciągnąć myszką na np. pulpit to co jest w środku, następnie kliknąć na plik instalatora ale w tym co przeciągnięte jest na pulpit.