Brak filmu

Witam!

Otóż mój problem wygląda tak: ściągnęłam film o rozmiarze ok. 700 MB. Wszystko, pięknie, ładnie a jak chciałam nagrać go na płytkę, to nie dałam rady. Więc ściągnęłam sobie ImgBurn. Kombinowałam, kombinowałam i na dysku znalazł się plik mso, czy coś w tym rodzaju. Nie pamiętam dokładnie, bo potem szybko go usunęłam, wydał mi się zbędny. No i teraz film nie chce się odtworzyć.

Czy ten plik, który wtedy usunęłam był ważny? Czy mogę coś zrobić, aby film znowu wyświetlał się prawidłowo?

Proszę o pomoc ;(

Ten plik, który zrobiłaś w ImgBurn miał raczej rozszerzenie .iso. Był to plik obraz płyty CD - wystarczy taki plik załadować do programu

do nagrywania płyt za pomocą opcji Nagraj obraz płyty ISO , wypal obraz płyty CD/DVD lub podobnie,

ustawić opcje nagrywania i nagrać na płytę.

Tak :frowning:

Tzn. że nic się już z tym nie da zrobić?

Napisałaś:

To znaczy, że otwarłaś film tuż po pobraniu go i wszystko było OK :ok: , a po zrobieniu obrazu płyty i usunięciu go pobrany film nie chce się odtwarzać? :frowning:

Dokładnie jest tak, jak mówisz.

(Dziwi mnie, że nie chce się odtwarzać :hmmm: )

Spróbuj go otworzyć w VLC Media Player, on potrafi odtworzyć uszkodzone filmy AVI (bo chyba taki jest twój film).

Jeśli nie chcesz zastępować swojego ulubionego playera, to przy instalacji VLC nie kojarz żadnych plików z nim.

Po zakończeniu instalacji pojawi się okno Polityka sieci i prywatności , nic nie zmieniaj, daj OK. Pojawi się VLC. Wybierz z menu Media polecenie Otwórz plik.

Jeśli w VLC nie pójdzie, to pozostaje tylko ściągnięcie filmu od nowa :frowning:

Hmm… zrobiłam tak, jak mi powiedziałeś, ale tylko sam suwak się przesuwa, a trwa to ok. 5 minut. Brak obrazu i dźwięku. Czyli pozostaje ta druga opcja? ; (

Niestety tak :frowning: