Brak folderów na partycji

(Piki1) #1

Witam, partycja jest zajęta tak jak przed wystąpieniem problemu, ale nie widzę żadnego folderu! Tak jakby istnialy foldery WIDMO. Teoretycznie zajmują miejsce, lecz ich nie widać i nie ma do nich dostępu. Czy mogę je jakoś odzyskać lub przywrócić im widzialność. Platforma to Win XP Pro, pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja, nie zapisuję na ten dysk aktualnie nic, by nie nadpisać ewentualnie zgubionych danych, dysk byl podpinany do różnych taśm, ustawiany na M i S, nic. Dalej folderów nie widzę, a miejsce jest zajęte tak jakby były. A co śmieszniejsze, to pliki, które ni byly skojarzone z żadnym folderem, tylko były luźno na partycji, są i mają się świetnie, więc to kolejny dowód na to, że dysk się nie sformatował !!

(Adax22) #2

FinalData 2.O sobie z tym poradzi a jak nie poradzisz sobie a uwierz mi można wbrew obiegowej opinii odzyskać wszystko tym programem (do pobrania z sieci http://programy.internetstandard.pl/pc/811.html) to idź do serwisu komputerowego w dobrym serwisie jak odzyskają nie wezmą więcej niż 50 zł Raczej nie powinni bo to jest prosta sprawa. Więcej nie napisze bo nie wolno…