Brak funkcji - ikony obszaru powiadomień


(kliszka) #1

Od pewnego czasu mam problemy z obszarem powiadomień , a ściślej - z brakiem funkcji w ikony obszaru powiadomień.

http://windows7forum.pl/usuwanie-ikon-z ... -3945.html - kiedy zainstaluję np. nowy programik nie mogę uruchomić okna którego screen jest pod podanym adresem.. Nie wiem co robić.. POMOCY..


(Semtex) #2

Z Twoich poprzednich postów wnoszę że coś masz strasznie namieszane, czy podczas próby wejścia w ten panel wyskakują jakieś komunikaty, błędy i.t.p. ??

Kolejna sprawa, instalowałeś coś ostatnio, może jakieś aktualizacje ?? Trochę za mało informacji, możliwe że będzie trzeba naprawić pliki systemowe.


(kliszka) #3

Bawiłem się troszkę w testera programów do tuningu systemu.. a mianowicie zainstalowałem : Sunrise_Seven_1.41. ,następnie - zanim go odinstalowałem - cofnąłem zmiany , przeczyściłem rejestr systemowy CCleaner-em , cóż z tego... pozostał problem który opisałem w postach..

-- Dodane 07.02.2010 (N) 20:31 --

Odpaliłem kompa z instalką CD ( oryginalne oprogramowanie ) w napędzie , ale pomimo skorzystania z opcji NAPRAW SYSTEM - nic to nie dało...


(Semtex) #4

Spróbuj przez panel starowania: Panel sterowania-> Wygląd i personalizacja-> Dostosuj ikony na pasku zadań.


(kliszka) #5

Jeżeli chodzi o Menu Start to funkcja DOSTOSUJ działa ,jeżeli zaś chodzi o Menu Paska Zadań to funkcja DOSTOSUJ nie działa.. nawet jeżeli korzystam z konta jako ADMINISTRATOR...

-- Dodane 07.02.2010 (N) 20:56 --


(Semtex) #6

Zaczyna nam się robić "masło maślane", jeżeli możesz to zrób zrzuty i daj je tu na forum, pokaż na nich które funkcje działają a które nie, czasem jak człowiek zobaczy coś na "obrazku" to łatwiej pojąć mu naturę problemu ;] .


(kliszka) #7

-- Dodane 07.02.2010 (N) 21:37 --

http://img37.imageshack.us/content_roun ... ia=mupload

-- Dodane 07.02.2010 (N) 21:39 --

Funkcja DOSTOSUJ nie działa , po prostu nie otwiera się okno dzięki któremu mógłbym kierować ikonami w zasobniku systemowym