Brak gestów Synaptics Samsung R520 Windows 7

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem R520, jest to mój 1 laptop - instalacja winty 7 przebiegła bezproblemowo - po jakimś miesiącu przestały mi działać gesty na touchpadzie do których zdążyłem się bardzo przyzwyczaić. W pewnym momencie przestały działać, kreator samsunga znajdował nowsze sterowniki Synaptics ale mimo, że wielokrotnie próbowałem je instalować - gesty nie działają - wygląda na to że oprogramowanie nie chce się zainstalować. Od momentu działania instalowałem trochę programów i nie wiem na którym etapie przestały działać - czy ma ktoś jakiś pomysł? Guglowałem zażarcie, ale nie nie znalazłem, być może problem jest trywialny

Hej,

Sterowniki do urządzeń Synaptics, które można ściągnąć ze stronki producenta, bardzo często powodują problemy z działaniem gestów. Próbowałem zaktualizować sterowniki w nowym Acer’ku i efekt był taki, że gesty nie działały - nawet brak było odpowiednich zakładek w kreatorze, by aktywować właśnie gesty. Najlepiej więc odinstaluj sterowniki Synaptics, uruchom ponownie komputer i zainstaluj pierwotną ich wersję. Po kolejnym restarcie wejdź do ustawień touchpada - Panel sterowania -> Sprzęt i Dźwięki -> Mysz -> zakładka Ustawienia Urządzenia -> przycisk Ustawienia. I tutaj poszukaj i ustaw odpowiednie opcje związane z gestami - zapewne będą w gałęzi Gesty.

Pozdrawiam,

Dimatheus