Brak Głosu Po Podłączeniu Mikrofonu

Cześć mam problem jak wyżej wspomniałem z podłączeniem micro. Chodzi o to ze gdy podłączam kabel z mikrofonu do przedniego panelu to głośniki przestają działać a gdy wyciągnę kabel znowu działają i do tego jeszcze mikrofonu nie odczytuje. Głośniki mam podłączone do przedniego panelu. Czasami całkowicie traci mi się głos z komputera i muszę na nowo włączać. Proszę o pomoc

A co się dzieje gdy podłączysz mikrofon i / lub głośniki z tylu?

Umiem pomóc tylko jeśli masz zainstalowane sterowniki Realteka. W panelu Realtek HD Audio poszukaj ikonki klucza, która otworzy okienko z opcjami o nazwie “ustawienia złącza”. Jeśli tam zaznaczysz opcję “wyłącz wykrywanie gniazda panelu przedniego”, problem powinien ustąpić : )

Podłączyłem najpierw sam mikrofon to normalnie znalazło ale dalej nic przez niego nie słychać, nawet gdy podłączyłem głośniki z tyłu to działają dobrze, ale gdy podłączę mikrofon do przedniego panelu przestają działać ( podejrzewam, że może mam coś z tym przednim panelem ale jak podłączyłem do tylu to mikrofon był wyszukany no ale nie dało się przez niego mówić to teraz jest problemem ;/

Dodane 19.04.2013 (Pt) 23:04

skicio no właśnie chyba nie mam High Definition Audio i można powiedzieć chyba ze odkąd mam ten program mam ten problem ale dokładnie nw bo już dawno nie zmieniałem mam go od początku Win 7 na moim kompie wiec trochę czasu :d

Czy jesteś pewien że do właściwego gniazda włączasz mikrofon? :roll: Głośniki są wyłączane wyłącznie jeżeli wtyczkę wkładasz do gniazda słuchawkowego, ciekawy ten Twój problem(właśnie, “problem”-tytuł zmień bo p. Mod [-X )

Ej ale to chyba jest problem z podłączeniem mikro co?? bo nie umiem sprawić, żeby działał.