Brak głosu w całym WINDOWSIE

Witam

Mam następujacy problem:

problem.JPG

Pomimo instalacji wielu sterów problem nadal sie utrzymuje i nie moge sobie z nim poradzic.

Licza na Wasza pomoc

Pozdrawiam

Poruszaj śrubokrętem wewnątrz PC mniej więcej w miejscu złącz karty dźwiękowej. Może kondensator wybuchnął?

może głośniki są odłączone ??

ale muza idzie czy tylko nie ma dzwięków systemowych?

Przestań!

Posiadam podobny problem … właczam winampa muzyka leci bo widzę po czasie i po suwaku przsuwającym się… głośniki mam odpowiednio podłączone sprawdzałem parę razy… wogóle niema dźwięku …

A czy Windows wykrył kartę dźwiękową? Patrzałeś na Regulację głośności?

Pisze że brak urządzeń AUDIO

Wszystko zaczeło się po formacie komputera :frowning:

Nie wiem już co robić.

A jak poznać że np. karta jest uszkodzona??

Pzdr :?

P.S. dźwięku nie ma nigdzie: w winampie, wmp, na stronach internetowcyh

regulacja głośności na maxa w panelu sterowania dzwieki tez ustawione wszystko na maksymalna głośność

i takie coś jeśli pomoże

http://www.wrzuta.pl/obraz/l0uOHe93c6/bez_tytulu

aha. Prawdopodobnie system, źle wykrył kartę i xle zainstalował stery. Odłaćz głośniki, odinstaluj stery, restart, włóz płytkę uruchom setup.

Witam

Pomimo rożnych prob podawany przez Was głosu jak nie było tak nie ma;/

A czyy wersja sterownikow zalezna jest od WIndowsa??

Mam WINDOWSA XP SERVICE PACK 2

Doradzcie plissss

też miałam taki problem…

a czy masz dobrze podłączone te głośniki ?? może sprawdź w panelu sterowania… u mnie trzeba było tam trochę pogrzebać i głos wrócił…

Jest zależna od systemu. Musisz ściągnąć odpowiednie do Twojego systemu.

Zrób tak jak napisał master_zonk6 tylko ściągnij nowe poprawne sterowniki.

Ale sciagalem i nie wiem czy to sa dobre bo jestem zielony z tego;/

Mozecie mi podac jakies?? Zeby dzialaly…

Nie jestem wróżką i nie wiem jaką masz kartę dzwiękową ;]

mi juz głos działa :slight_smile: zrobilem jak kolega kazał czyli odłaczyłem głośniki w panelu sterowania dodaj usun programy odinstalowalem stery do karty dzwiekowej nastepnie uruchomilem kompa od nowa i wszedlem w mój komputer następnie właściwości ==> sprzęt ==> menadżer urządzeń i tam zainstalowalem stery do karty dźwiękowej uruchomilem od nowa kompa i wszystko działa jak powinno i najważniejsze dźwięk mam :))

Wszystkie probowalem, a zeby bylo smieszniej to wszytskie stery chca sie zainstalowac, ale na samym koncu instalacji:

NIE MOZNA URUCHOMIC TEGO URZADZENIA :frowning:

Chyba czeka mnie zabulenie za fachowca ;/

jaka płyta główna jest tam ??

Zintegrowana karta dźwiękowa ??

Karta jest zinterowana, a jaka plytka to nie wiem :stuck_out_tongue:

A gdzie to sprawdzic??

PPM na Mój komputer,kliknij Właściwości,zakładkę Sprzęt i Menadżer Urządzeń.Zobacz czy w spisie jest karta dźwiękowa.Jeśli jest to czy nie ma przy niej żółtego wykrzyknika.Zobacz też czy nie masz problemów w zakładce Kontrolery dżwięku,wideo i gier.jak to sprawdzisz to napisz.Siema!