Brak głosu w komputerze

Witam! !!

http://www.searchengines.pl/Brak-dzwiek … 77336.html

przegladam ta str.ale nic z tego nie rozumiem :frowning: moze te dane pomoga

Nazwa płyty głównej DFI CW35-D/L/S (3 PCI, 1 AMR, 2 DIMM, Audio, Video)

Karta dźwiękowa SoundMAX Integrated Digital Audio

Zainstaluj sterowniki karty dźwiękowej :slight_smile: Masz w ogóle płytkę ze sterownikami?

PPM(Prawy Przycisk Myszy) na Mój komputer->Właściwości->Sprzęt->Menadźer urządzeń->I zobacz czy nie masz gdzieś znaku zapytania lub wykrzyknika.Wtedy będziemy wiedzieli czy coś ze sterami jest nie tak.

Przejrzyj stronę;.

I dodatkowo- (jak napisał przedpiszący ;-)) sprawdź w menedżerze urządzeń czy nie masz “żółtych” lub “czerwonych” znaczków oraz czy pokazuje Ci się zainstalowana karta dźwiękowa ( lub czy nie masz wpisu typu “nieznane urządzenie”).

No i oczywiście daj znać na forum :wink:

nie mam płytki ze sterownikami a wykrzyknik jest urzadzenie MIDI zgodne z MPU-401

W kontrolerze dzwięku,wideo i gier

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 12:39 został dopisany post przez baha

nie mam płytki ze sterownikami a wykrzyknik jest urzadzenie MIDI zgodne z MPU-401

W kontrolerze dzwięku,wideo i gier

Usuń to urządzenie z wykrzyknikiem, potem restart kompa i niech zainstaluje je na nowo.

Sterowniki do płyty w wersji L

odinstalowałam i teraz mam wyłaczyk komputer???i na nowo zainstalować???

Po włączeniu kompa na nowo sam je zainstaluje.

Dorzucam jeszcze stery dla wersji S: CW35-S (Sprawdź dokładnie jaką Masz wersję d/l/czy S).

włączyłam komputer i jest nadal ten żółty wykrzyknik :frowning:

Podałem Tobie linki do sterowników. Odinstaluj stare sterowniki, przeczyść komputer ccleaner i zainstaluj nowe.

żółty wykrzyknik znikl nie wiem jak odinstalowac stare sterowniki,jak to zrobić??? :slight_smile:

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 14:26 został dopisany post przez baha

jeszcze mam czerwony krzyzyk na Karty sieciowe -Bluetooth PAN Network Adapter