Brak głosu - Windows Vista Ultimate 32bit

Mam problem z głosem… Mam Windowsa Vistę 32 Zainstalowałem sterowniki z płytki… no i winamp odtwarza muzykę ale nie oddaje dźwięku… :frowning: w ogóle głosu nie ma :frowning: jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu ?

głośniki dobrze podpięte? kabel nigdzie nie jest przełamany lub przygnieciony? W sterach masz ustawienia, takie jak np. 2 głośniki=2 channels itd.? Zobacz głośność i jak masz głośność wave-jest ona często wyciszona, a jest w ustawieniach zaawansowanych.

Menedżer urządzeń kontroler dźwięku i sprawdź czy nie ma tam wykrzykników pytajników.Jak są daj znać.Usuwałeś coś ? odinstalowywałeś ? od kiedy nie ma dźwięku ?

od samego początku…

instalowałem inne stery to miałem to samo ;/

Nie nie mam żadnych wykrzykników…

W sterach masz ustawienia, takie jak np. 2 głośniki=2 channels (nie mam czegos takiego)

wave-jest ona często wyciszona, a jest w ustawieniach zaawansowanych. jest ma maksa…

Jaka karta dźwiękowa ?

Próbowałeś odinstalować i instalować na nowo ?

Wszystko dobrze podłączone ?

Głośniki sprawne ?

nie dam głowy sobie uciąć ze dobrze… ale myślę ze tak

Karta Zintegrowana jest z płytą

Płyta to MSI Neo-F

Wcześniej dźwięk był ?

Instalowałeś na nowo system ?

Od kiedy ten problem występuje ?

Rozumiem że nie ma żadnych dźwięków

Sterowniki instalowałeś z orginalnej płytki dołączonej do płyty głównej tak ?

Po instalacji wykrywa kartę dźwiękową ? Jeśli nie wiesz sprawdź start>panel sterowania>system>po lewej menedżer urządzeń>kontorlery dźwieku wideo i gier i sprawdź czy widzi kartę dźwiękową czy nie ma przy niej żadnych wykrzykników.

Ikonka w trayu się pojawiła nie jest czasami wyciszona ?

Sprawdź podłączenia głośników do komputera.

Nie było od samego początku.

Tak nie ma żadnych dźwięków w winampie leci muzyka ale jej nie słychać…

Sterowniki instalowałem z płytki dołączonej do płyty głównej…

Tak wykrywa i pisze ze urządzenie działa poprawnie.

Nie ma żadnych wykrzykników.

Wsadzałem do każdego wejścia… nie działa ;(

Nikt nie jest w stanie mi pomoc ;(((? bo już mnie coś trafia ;(:frowning:

Odświeżam temat…

Ikonka w trayu się pojawiła nie jest czasami wyciszona ?

Pobierz jeszcze raz sterowniki z strony producenta i zainstaluj , nie instaluj tych z płyty.Jak nie wiesz które pobrać podaj dokładny model płyty.

Ściągnąłem chyba już wszystkie stery jakie są dostępne na necie… :frowning: Nie ikonka nie jest wyciszona… :frowning: klikam na nią no i na maksa jest ustawione…

Hmmm :?

Podaj dokładny model płyty.

MSI Neo-F

to jest P45

Może zaczniemy od początku deinstalacja sterowników następnie pobierz i zainstaluj sterowniki z stronki MSI Realtek High Definition Audio Driver I daj znać czy coś się zmieniło.Głośniki napewno sprawne ? Nie masz jak sprawdzić np u kolegi ?

Skoro dźwięku nie było “od zawsze” to skąd wiesz czy głośniki są sprawne? Podłącz je do innego urządzenia lub przejdź się do kolegi i sprawdź czy wydają dźwięki. Tylko nie pisz, ze to niewykonalne, podstawowa operacja - musimy wykluczyć ten błąd.