Brak głosu

Witam. Do tej pory miałam zainstalowane zwykłe głośniki Gigabyte GP-S5500 przez wejście USB. Działały do tej pory bez żadnych zarzutów, ale zamarzyła mi się zmiana. Zakupiłam sobie takie trochę lepsze Memphis iBOX dwa głośniki+subwoofer

i zaczęły się problemy. Odłązyłam te stare, podłązyłam nowe przez wejście line out-słychać było dźwięk, ale tylko przy odtwarzaniu z Winap-a czy Bestplayer-a, ale wchodząc np. na Yotub-a dźwięku nie było słychać. Tak było jeden dzień, a już na następny w ogóle NIC nie było słychać. Odłączyłam więc te nowe i chciałam podłączyć te stare, ale na tylnym wejściu USB

/co były podłączone wcześniej/ też przestały działać. Jedynym rozwiązaniem jest podłaczenie ich na przednim panelu komputera, a te nowe nie działają już nigdzie. Głośniki są dobre, bo sprawdzałam na TV. Jakieś sugestie? Z góry dziękuję. :slight_smile:

pokahontazzz ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.