Brak ikno i paska narzędzi

Witam i proszę o pomoc. Podłączyłam kamerkę i zniknęły mi wszystkie ikony oraz pasek narzędzi. kursor myszki jest natomiast sama myszka nie reaguje, resetowałam kompa ale to nic nie dało, pojawia sie komunikat przy włączeniu kompa że nie może znaleźć składnika - winspool.drv., uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono winspool.drv ponowne zainstalowanie tej aplikacji pomoże naprawić ten problem

Uruchom komputer w trybie awaryjnym, czyli podczas rozruchu komputera (zaraz po ekranie powitalnym BIOSu) naciskasz klawisz F8 i wybierasz tryb awaryjny z menu. W trybie awaryjnym ładowanie sterowników do kamery powinno zostać pominięte. Wtedy odinstaluj kamerkę, ewentualnie usuń ją z menadżera urządzeń i spróbuj zainstalować jeszcze raz. Na wszelki wypadek pobierz najnowsze sterowniki do kamery ze strony producenta i je zainstaluj. Najlepiej przed instalacją we właściwościach ikony “Mój komputer” (skrót klawiszowy: znaczek Windowsa + przycisk Pause) w zakładce “Sprzęt” wybierz przycisk “Podpisywanie sterowników” i wybierz wartość “Ignoruj” oraz zaptaszkuj “Uczyń tę akcję domyślną dla systemu”.