Brak Ikonki "głośności" w trayu

Witam. Mam nietypowy problem ,znikła mi ikonka regulacji głośności w trayu :frowning: i w ogóle nie wiem co sie mogło stać, nic nie zrobiłem. To sie tak nagle stało :frowning: POMOCY :frowning: w panelu sterowanie ustawilem aby byla ona pokazywana ale tez nic nawet po restarcie Komputera.

start - uruchom - msconfig - uruchamianie i zobacz czy masz tam zaznaczone by była ta ikona pokazywana.

start -> panel sterowania -> dźwięki i urządzenia audio

i na pierwszej zakładka daj ptaszka przy “umieść ikonkę głosności przy pasku zadań”

To mam jeszcze jedna Ciekawa sprawę :frowning: nie mogę włączyć “msconfig” :frowning: wyświetla mi komunikat “System Windows nie może odnaleźć pliku…” :frowning:

Może źle wpisałeś.

Raczej nie :frowning: wpisałem “msconfig” i jest tak nadal. może poleciłbym mi ktoś jakiś dobry program do skanowania systemu pod katem złośliwych robaków :frowning:

  1. Start

  2. Uruchom…

  3. msconfig

  4. OK

A jeżeli się nie włącza to oznacza że blokuje to jakiś program (niektóre tak mają że to blokują żeby się ktoś nie bawił)

Jeżeli posiadasz XP z SP2 to plik msconfig.exe powinien znajdować się w

C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386

w tej kwestii

Sprawdź czy masz plik sndvol32.exe

jeśli nie to masz go tu http://www.vectormediasoftware.com/sndvol32.exe

Skopiuj do katalogu *c:\windows\system32\dllcache* i

*c:\windows\system32*

:slight_smile:

Mam ten plik w tym folderze :frowning: ale nic nadal. moze jakis program do doglebnego skanowani systemu by sie mi przydal :frowning:

Który bo pytałem o dwa pliki msconfig.exe i sndvol32.exe

:frowning:

Obywa są :frowning: kurcze co to jest ze ona znikła bez żadnego ostrzezenia :frowning:

To jest dopiero ciekawa sprawa

Może podałbyś w jakiej lokalizacji znalazłeś plik msconfig.exe

Czy od ciebie trzeba wyciągać słowo po słowie?

:o

Ten plik “msconfig” znalazłem w internecie, rozpakowałem i jest dobrze (skopiowałem go do folderu “system32”) :frowning: ale nadal nie mam dźwięku :frowning:

Pobierz i scal z rejestrem

http://www.bestsharing.com/f/ms001165027

:slight_smile:

Nadal nie mam ten ikonki nawet po scaleniu z rejestrem tego pliku :frowning: nie wiem co to jest, system niby jest czysty (skanowałem komputer programem “AVG Anti Virus 7.5 z najnowszymi bazami wirusów”) i nie wykrył nic :frowning: nie wiem co robić już kompletnie a nie chce robić formatu :frowning:

Złączono Posta : 20.06.2007 (Sro) 13:32

Nadal nie mam ten ikonki nawet po scaleniu z rejestrem tego pliku :frowning: nie wiem co to jest, system niby jest czysty (skanowałem komputer programem “AVG Anti Virus 7.5 z najnowszymi bazami wirusów”) i nie wykrył nic :frowning: nie wiem co robić już kompletnie a nie chce robić formatu :frowning: