Brak ikony w menedżerze pobierania plików - firefox 43

Nie jest to coś, co bardzo mi przeszkadza lub przeszkadza, ale nie sprawdzałem jak jest na Windows 7. W Xp mam tak i z którego teraz piszę, że firefox nie pokazuje ikon podczas pobierania plików. Nie pokazuje, gdy pobieram pliki exe, zip, ale gdy pobieram pdf, to pokazuje.

Myślałem, że to błąd lub usterka i odinstalowałem, przeczyściłem rejestr CCleaner i restart kompa. Następnie zainstalowałem świeżą instalację i co? Firefox pamięta zakładki jakie miałem! W takim razie wybrałem odśwież firefoxa. Nie pomogło, nadal jest brak ikon.

Poza tym mam komunikat, od firefoxa, że jedna wtyczka została wyłączona i wskazuje na wtyczkę Kaspersky. Nawet gdy wyłącze, też mam komunikaty. Co powoduje brak ikon?

Jak masz tak :

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT.exe]

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\DefaultIcon]

to wina przeglądarki .

Chcesz wyczyścić po firefox-sie to musisz usunąć foldery “C:\Users\Twoje konto\AppData\Roaming\Mozilla” i “C:\Users\Twoje konto\AppData\Local\Mozilla” i dopiero instalujesz od nowa Firefox_a

Na Windows 7 64bit proff z którego teraz piszę, firefox nie ma tych błędów. Tylko taką usterkę mam na Xp o którym wyżej pisałem.

Witam.

Aktualizacja Firefox do wersji 44 rozwiązała drobną usterkę:) Dzięki.