Brak internetu na drugim laptopie

(Adio0) #1

Witam . Moja sytuacja wgląda następująco .. Kupiłem sobie router, na jednym laptopie chodzi wszystko elegancko natomiast jeżeli chodzi o drugi jest połączenie , wykrywa sieć ale nie chce mi sie połączyć z internetem ??

Z góry dzięki !!

Pozdrawiam .. ; )

(pain3hp) #2

konsola->

ping www.dobreprogramy.pl

jak nie pinguje to

ping [ip drugiego komputera]

jak nie pinguje to nie masz ani neta (polaczenia na zewnatrz) ani LAN (lokalnie), jak pinguje dobreprogramy a nie mozesz otworzyc w przegladarce po domenie to znaczy ze masz problemy z serverem DNS

(Hixohe) #3

Pytam z czystej ciekawości co Cię skłoniło do umieszczenia tematu związanego z sieciami w dziale programowanie?

Poza tym temat nazwany dość niefortunnie Internetu w laptopie nigdy mieć nie będziesz i gdybyś go miał byłby do fenomen na skalę światową. Jedyne co możesz mieć lub nie mieć to połączenie z Internetem.

(Kaka') #4

soyler ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif