Brak internetu na komp. stacjonarnym


(PLRevanPL) #1

Wczoraj miałem Internet na komputerze podłączony kablem. Dzisiaj przez cały czas mam ten żółty trójkąt. Wi-Fi działa na tel.

 


(wesoly82) #2

Przydało by się trochę więcej informacji tj: dostawca internetu, router, komunikat jakiś się wyświetla? i w końcu łączysz się po kablu czy bezprzewodowo bo ciężko odgadnąć z opisu… Kliknij na trójkąt i kliknij “napraw” lub “diagnozuj”. Jeśli łączysz się teraz przez wifi to usuń to połączenie i ponownie je nawiąż.


(Scypion) #3

żona mi wytłumaczyła że chodzi ci o wykrzyknik zapewne ktory oznacza problemy z połączeniem sieciowym tj. jest ale adresacja moze byc niepoprawna. najprosciej kliknij na to prawym klawiszem myszy i “rozwiaz problemy”. uruchomi sie narzedzie diagnostyczne z windowsa ktore zresetuje wszystkie ustawienia i w teori powie co nie tak. czasem to wystarcza.

ale obstawiam problem z DNS.


(Semtex) #4

@Scypion

Na forum używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych, proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta. Dziękuję za uwagę.