Brak internetu oraz przekierowanie na strone "htpp:///"


(jekobb) #1

Witam.

system operacyjny to windows VISTA na laptopie HP. Straszne problemy są aby połączył się z internetem po lanie lub przez WIFI, adresy IP, bramy i DNS dobrze poustawiane mimo to raz widzi połączenie z internetem raz tylko samą sieć LAN. Jak już połączy się z internetem (głównie WIFI) to po chwili przeglądania komputer się restartuje o ile możłiwe jest przeglądanie, bo często po w pisaniu adresu strony, na pasku adresu wyświetla się tylko "http:///" i koniec.

Combofix się nie odpalił więc zamieszczam loga z HijackThis v2.0.2.

Log: http://wklejto.pl/5873

Pozdrawiam

Jekobb


(huber2t) #2

Oprócz zbędnika jest czysto

Pokaż log z combofix


(jekobb) #3

W końcu udało mi się zrobić loga Combofixem, po odinstlaowaniu aplikacji do ochrony komputera za pomocą lini papilarnych itp. (HP). Tera zmam połączenie z internetem, ale strony dalej się nie wyświetlają, albo np. wyświetli się wp.pl lub onet.pl główna strona a jak kliknę na jakiś odnośnik to już trwa ładownie i potme storna nie zostaje załadowana do końca, zniknęła też tapeta pulpitu i nie mogę ustawić żadnej, poza zamianą koloru. Nie działa podgląd obrazków przy wyborze tapety.

Log z Combofix: http://wklejto.pl/5937


(huber2t) #4

Log wyglada na czysty

usuń ręcznie folder C: \Qoobox , usuń instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść komputer Ccleanerem

Wykonaj optymalizację autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum

lub

Dr.WEB CureIt!