Brak internetu po formacie

Witam! Ostatnio zrobiłem sobie fomat xp praktycznie to samo tylko tamten SP2 a ten SP3. No i dobra wchodzę w kreator konfiguracji sieci aby dodać sieć i dodaje aż tu nagle po z konfigurowaniu.

Mozesz nie miec dostepu do interetu lub niektorych za

sobów sieciowych poniewaz siec nie przypisala adresu sieciowego do

tego komputera.

Szczegóły- Adres fizyczny 00-0e-2e-c8-dc-d6

ADRES IP 169.254.117.**

Maska podsieci 255.255.0.0

Bramka domyslna _-----------

serwer dns -------------

serwer wins --------------

Karta sieciowa Realtek RTL 8139 FAMILY PCI FAST ETHERNET

NIC.

A gdy naciskam przycisk napraw pisze nie można było wykonać następujących czynności: Odnawianie Adres IP

A sterowniki mam aha i jeszcze jedno nie wiem czy to ważne ale w instalacji win xp zaznaczyłem sam przypisz adres ip czy coś takiego.

Otrzymujesz adres IP, tzw. link-local, służy on do połączenia ze sobą bezpośrednio urządzeń i nadawany jest przez system podczas autokonfiguracji. Taki adres system przypisuje automatycznie, ponieważ host nie może znaleźć serwera DHCP, np. nie istnieje on w sieci lub nie jest włączony, lub z jakiegoś powodu serwer DHCP odmówił przesłania klientowi konfiguracji protokołu TCP/IP. Przydałoby się więcej szczegółów: posiadasz jakiś router lub inne urządzenia sieciowe? Adres IP od dostawcy otrzymujesz automatycznie/dynamicznie czy masz stałe IP?

Posiadam modem a więc internet idzie bezpośrednio przez kabel do komputera. A ustawione to mam na pobieraj adres IP automatycznie

Co to za modem i jak go podłączasz? Pisałem, żebyś podał szczegóły.