Brak internetu .... pomocy

witam

po czyszczeniu adware (nie wiem czy ma to związek) komputer przedstawia komunikat ze kabel jest odlaczony albo dostep do internetu jest ograniczony… jak to naprawic? kabel jest ok… bo w sekunde sie nie mogl od tak zepsuc… na modemie i w kompie swieca sie diody… na innym kompie net chodzi…

Mam nadzieję ze nie miałeś odczynienia z NewDotNet. Wklej log z programu HijackThis.

Jaki masz internet?

Spróbuj przeinstalować stery do modemu oraz [jeśli używasz] aplikację dostępową.

newdotnet? co to ??

zaraz sprobuje sie poszukac kompa w sieci… jak sie uda to dam log

net dzialal bez sterow, wlaczalem konfiguracje sieci i wszystko dzialalo… chyba ze gdzies mam sterowniki to sprobuje… (ale dziwne jest to ze tak nagle sie to stalo… )

net to neostrada…

Syf, który odcina neta :slight_smile:

witaj :slight_smile:

sama mam neostrade i wiem, ze potrzebna jest konfiguracja systemu (zgodnie z instrukcją i plytką zalaczoną do modemu).

Spróbuj ją odinstalować i zainstalować ponownie.

Jest jeszcze jedna opcja, bo kiedyś miaam podobną sytuacje i rozwiązali ją dopiero servisanci TP. Zglosilam telefonicznie usterke i na drugi dzień wszystko bylo juz ok :slight_smile:

Pomoc pod numerem 0 800 102 102 / 24h :slight_smile:

Pozdrawiam i życzę powodzenia :slight_smile:

sioodemka: ale problem jest na jednym kompie a na drugiem nie :? chyba jakby cos bylo z modemem czy siecia to by nie dzialalo wszedzie…

oj czuje ze powodzenie sie przyda :wink:

pozdrawiam

Pozostałość do skasowania w HijackThis:

R3 - URLSearchHook: (no name) - {CFBFAEA6-B9D4-11D0-9C78-00C04FD64497} - (no file)

Nic nie pokojącego w logu nie widzę. Problem leżeć będzie albo w konfiguracji połączenia albo w problemach technicznych z modemem itp.

sprawdź czy kable są podłączone prawidłowo nieraz najoczywistsza rzecz sprawia problemy

juz chyba ok… po podlaczeniu innej sieciowki net dziala… (widocznie cos sie stalo z ta zintegrowana z plyta gl)

a tak w ogole … czy ma znaczenie czy uzywa sie karty sieciowej z płyty głównej czy osobnej? jest jakieś praktyczne znaczenie?

Popraw tytuł na konkretny.