Brak internetu przez kartę d-link DFE-690TXD w laptopie

Witam!

Mam problem z moją kartą sieciową nie mogę się połączyć z internetem w laptopie. Laptopa dostałem od mojej kuzynki, która już do dawno nie używała bo ma nowy a stary dała mi. Wyskakuje komunikat:

To połączenie ma ograniczoną łączność lub brak łączności. Możesz nie mieć dostępu do internetu lub niektórych zasobów sieciowych

, na PC jest wszystko w porząrządku(Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC) i łączy normalnie. na PC mam też zintegrowaną sieciową "NVIDIA nForce 10/100 Mbps Ethernet " i naniej też występuje ten komunikat. I właśnie niewiem w czym problem tutaj tkwi. Pamiętam jak internet mi zakładali to właśnie tego realteka wlozyli i przez niego mogę łączyć się z internetem, a miałem już zintegrowaną w kompie. Aha i moja sieciowa wygląda tak:

lanowka2280378.jpg

Nawet zainstalowałem sterowniki do tej sieciówki bo wcześniej nie były zaktualizowane.

Na karcie sieciowej w PC adres IP otrzymuje automatycznie. Próbowałem przepisać na sztywno ip, brama, maska , dns itd. ale to nic nie pomogło. Niby połącznie jakieś było, ale strona nie mogła się otworzyć. :frowning:

Pozdrawiam! !!

dom12345

dom12345to ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.