Brak internetu przez wifi

Witam, założyłem sieć (nazwa AOM) domową, przez którą za pomocą wifi chciałem udostępnić drugiemu komputerowi internet. Sam posiadam internet mobilny. Ustawiłem w ustawieniach mobilnego internetu udostępnianie internetu przez połączenia bezprzewodowe a w połączeniu bezprzewodowym wszystkie adresy ip na dynamiczne, na obu komputerach.

Do dnia dzisiejszego wszystko działało, a dziś nie wiem czemu nie działa. Na komputerze, który udostępnia internet jest napisane, że sprzężono i że w drugiej sieci jest połączenie z internetem, natomiast na drugim nic takiego nie ma. Dodatkowo, nie wiem czemu, sieć nazywa się AOM 2, a nie po prostu AOM ? kiedyś było właśnie bez numeru i wszystko działało.

może mi ktoś coś podpowiedzieć ?

pozdrawiam

Problem najprawdopodobniej tkwi właśnie w nazwie sieci, komputer prawdopodobnie próbuje się łączyć nadal z siecią o nazwie AOM, gdy sieć zmieniła nazwę na AOM 2 (być może to komputer, który nie chce się łączyć sam zmienił sobie nazwę. Spróbuj zmienić nazwę z powrotem na AOM lub spróbuj połączyć się z siecią AOM2.

Komputer łączy się z siecią AOM, bo oto widnieje w możliwych połączeniach, ale podczas procesu identyfikowania zmienia się nazwa, teraz jest tak, że jeden komputer ma AOM 2 a drugi AOM 3 … zmiana ręczna po połąćzeniu nazw połączenia nic nie daje.

Edit: do zamknięcia, NOD 32 zablokowal cały ruch sieci lokalnej, wszystko już działa