Brak jakiegokolwiek sygnalu monitora po zmianie karty graf

tak, jestem teraz na tej karcie, ale z racji tego, że odinstalowałam wszelkie sterowniki, siedzę na tej stronie w rozdzielczości niższej niż w nokii 3310

Pytałem kilka postów powyżej czy na kartę masz gwarancję? Jak tak oddaj ją czym prędzej ale dla pewności sprawdź w innym komputerze. Napisz jeszcze model płyty głównej ale i tak nie będzie miało to znaczenia.

Nie mam żadnej gwarancji na kartę, jedynie kontakt, a sprawdzić w chwil;i obecnej nie mam jak - nikt z bliskich znajomych nie ma na tyle dobrego zasilacza, by mógł udźwignąć tę kartę

Obawiam się, że karta jak napisałem złom. Możesz spróbować ją upiec jako, że płeć piękna może wyjdzie Ci pieczeń idealna :slight_smile:

Kupiłaś kartę na alledrogo?

Niestety gdy przeglądam oferty używanego sprzętu, dość łatwo znajduje sprzęt oznaczony przez sprzedawcę jako sprawny jednak mający “drobne mankamenty”, oczywiście czyniące go bezużytecznym.

http://allegro.pl/nvidia-geforce-gainwa … 50486.html

Oto moja karta. Raczej nie będę jej piec :slight_smile: Zdecydowałam się na zakup innej karty… Mianowicie chciałam poznać opinię w jaką kartę najlepiej zainwestować ? Chciałabym pograć na lepszych wymaganiach przykładowo w blades of time, deus ex, battlefield, ale też nie mam zamiaru inwestować w nowy zasilacz, więc potrzebuje czegoś co nie jest super drogie i da radę na 600 watowym zasilaczu

Teraz masz zasilacz OCZ 600W pociągnie praktycznie każdą kartę bez obaw. Jaki masz budżet od tego zacznij.

Raczej nie będę w stanie dać więcej jak 300zl

Próbowałeś zresetować bios?Jeżeli nigdy tego nie robiłeś ,to najprościej będzie jak odłączysz komputer od prądu,zamontujesz nową kartę i wyciągniesz na jakieś 20 min bateryjkę znajdującą się na płycie głównej,jest ona wielkości złotówki.

O kurczę ! nie wiem co pomogło czy chwilowy restart biosa, czy pieczeń z karty, ale udało się ! Działa tak pięknie jak tylko może ! Dziękuję wszystkim za pomoc, bardzo się cieszę :smiley: