Brak javy;Problem Rundll32;problem z komunikacja komp-xbox

Czesc moze znajdzie sie chetny do pomocy :slight_smile:

Takie pytania:

-Firefox nie jest w stanie korzystac z Javy.Za kazdym uaktualnieniem pokazuje sie wiadomosc ze obsluga Javy nie bedzie aktywna.Wszyscy tak maja czy tylko mnie pokaralo?

-co jakis czas przekladajac jakies foldery(glownie tam gdzie mam filmy) pokazuje sie komunikat (niestety nie pamietam dokladnie jego tresci) informujacy ze proces rundll32 zostal za3many lub cos w tym stylu.

-probujac zdefragmentowac dysk po kliknieciu w opcje defragmentuj nic sie nie dzieje.

-mam zainstalowanego konekta.Bardzo czesto pojawia sie komunikat o bledzie z Visual Studio i zamyka mi komunikator.

-probujac w opcjach sieciowych wlaczyc Network Discovery nic sie nie dzieje.Znaczy mam caly czas Custom i o ile wylaczyc ta opcje moge to wlaczyc nie.

-przez pierwszy dzien dzialalo mi polaczenie z Xboxem, ale z jakiejs przyczyny juz nie chce.Wlaczajac np Sharing w WMP11 pokazuje sie komunikat iz udostepnianie jest wylaczone poniewaz ta funkcja nie jest uruchomiona lub zostaly zmienione ustawienia firewalla.Problem w tym ze nic nie zmienialem a malo tego nawet po jego wylaczeniu czy tez dodaniu WMP11 do wyjatkow dalej jest to samo.Do tego wszystkiego Windows Media Center tez dzialal ale teraz nie jest w stanie wykryc konsoli mimo iz wszystko zostawilem bez zmian i nie grzebalem nigdzie.

Heh poki co to wszystko.Jesli chodzi o system to mam Viste Home Premium.Jesli sa potrzebne jakies konkretniejsze szczegoly to z pewnoscia w miare mozliwosci je przedstawię.Dziekuje z gory.

Też mam problem z Java od kilku dni walczę i nic - wyświetla się komunikat, że wersja FireFoxa jest niekompatybilna z Java :x :lol:

Popraw tytuł na konkretny.