Brak karty wi fi

Witam grono szanowne gron;-) mam taki o to orzeszek do zgryzienia … otóż to przed re- lub instalacja win 7 na laptopie ze stajni samsunga :smiley: miałem zainstalowana karte sieciową wi fi , bynajmniej w centrum udostępniania i sieci w zakładce , zmień ustawienia karty sieciowej ‘’ miałem 4 karty wyświetlane tzn blueconecta , marvel yukon , atherosa no i tą od wi fi ale po instalacji ponownej systemu pozostało 3 tzn ściągnałem i zainstalowałem sterowniki ze strony producenta co tam było ale jak już wspomniałem tej 4 karty nie mam . A teraz prośba gorąca do szanownego grona zarówno Panów jak i Pań mniemam Prosze o pomoc , jak akurat macie chwilę. Z góry dzięki

Mam podobnie na R580, Marvel to LAN, a Atheros to Wi-Fi. Może ta czwarta karta była wirtualna, od oprogramowania, np. VirtualBox.

di-0A6H.png

Poszukaj sterowników na stronie producenta. Zwróć uwagę na dokładne oznaczenie laptopa (patrz na naklejkę pod spodem laptopa).

Naciśnij logo Windows + R w okno wyszukiwania wpisz devmgmt.msc i kliknij OK otworzy się Menedżer urządzeń. Czy są tam wykrzykniki? Jeżeli nie ma,to wszystkie urządzenia są zainstalowane.

Sprawdź czy masz dostępne sterowniki w Windows Update:

pytanie-dotyczace-aktualizacji-systemie-windows-t483969.html#p3049515

nie-umiem-zainstalowac-internet-explorera-pod-windows-t476064.html#p3003364

Odnośnie sterowników dla laptopów: jak-instalowac-sterowniki-ponowne-uruchumienie-t489903.html

zgadza sie to byławirtualna karta teraz to widze sciągnąłem ze stronki intela oprogramowanie PROset/wirless… i w zakładce mam tą virtualna karte ale w zasobnikupo zaznaczeniu ikonki intela jest komunikat nie znaleziono karty … sam juz nie wiem co myślec

Dodane 14.06.2012 (Cz) 23:13

ok dobry człowieku :slight_smile: olśniło mnie nie miałem i nie mam karty wi fi to był tylko adapter ba kontroler mam już te 4… pseudo karty w tym jedna nie fizyczną od wi fi tylko atheros , yukon i modem są fizyczne hehe :x nie ma sprawy aż tak bardzo głupio mi nie jest , laik jestem cóżtak bywa:-) pozdro…