Brak kontroli nad restartowaniem internetu

Witam wszystkich, mój dostawca internetu to neostrada->zmienne ip->restartowanie połączenia. I tutaj rodzi się mój problem-brak kontroli nad restartowaniem połączenia internetowego. A może dało by się zrobić tak by internet restartował się o danej godzinie bądź po określonym upływie czasu od włączenia komputera? a nie tak jak jest teraz-połączenie internetowe restartuje się kiedy chce czyli raz po 2h a raz po 6h. Może jest coś dzięki czemu będę wiedział kiedy internet się zrestartuje? :wink:

Pomaranczan

Neostrada resetuje swoje połączenie raz na 24h, więc w twoim przypadku to jakaś awaria lub zła konfiguracja urządzeń w sieci. Sprawdź czy główny router (ADSL) nie gubi synchronizacji (dioda ADSL) zaczyna migać.

Posiadam Router a gdy to się dzieje to dioda ADSL nie miga-zachowuje się normalnie.

Opisz dokładniej swój problem. Jakie masz urządzenie i jakie połączenie z routerem wifi czy przewód?

Router cerberus P6331-4A podłączony do kompa na kabel do laptopa przez wifi problem polega na tym iż internet restartuje się w nieprzewidzianym okresie czasowym a chciałbym mieć kontrole czyli np ustawić tak by połączenie było restartowane co np 8h.

Tak jak pisałem problem jest natury technicznej. Neostrada restartuje się raz na 24godziny. Musisz poszukać usterki lub złej konfiguracji czy połączenia kablowego w swojej sieci.