Brak linkowania adresów stron www w trybie HTML

Witam.

Otóż jak zauważyłem mam problem w swoim portalu pocztowym wp.pl z formatowaniem niektórych elementów tekstu. Sprawdzałem to, ale w żaden sposób nie mogę dojść do sedna na czym polega problem.

Tak przecież być nie może, coś musi być nie tak z tym ? :shock:

Konkretnie chodzi o wstawianie linków adresów sieciowych w okienku edytora odpowiedzi na przychodzące e-maile.

Nie działa w ogóle jakoś linkowanie do tych stron www. W edytorze włączony jest tryb HTML.

Teoretycznie, gdy tylko skopiuję tam jakiś adres do strony, to już powinien on odsyłać do tej strony.

Nie dzieje się tak jednak, jak sprawdziłem - jest tylko zwykły tekst nielinkowany.

Nie dzieje się tak też, gdy zaznaczam jakiś tekst i klikam uaktywniający się wtedy (bo bez tego jest on nieaktywny) znacznik odnośników (to taki symbol łańcuszka w polu znaczników), i w nowym okienku w polu _ Link url _ wklejam właściwy link i klikam opcję _ Wstaw _.

Po tej operacji nadal nic się nie zmienia, a chyba powinno.

Pozostałe znaczniki trybu HTML działają dobrze, jak sprawdziłem.

Występuje to w przeglądarce Chrome , jak również w Firefoxie , Operze i IE8 - wszędzie u mnie.

Poza tym też część znaczników o mniejszym znaczeniu, ale będących tam też jest niedostępna, zszarzona.

To jednak jest pewnie czymś uwarunkowane, jakąś wewnętrzną konfiguracją.

Mój program pocztowy to MS Office Outlook 2003.

Prosiłbym o pomoc w wyjaśnieniu źródła tego dla mnie ważnego problemu, bo przez to nie mogę normalnie wysyłać e-maili.