Brak literki "ć" po instalacji "Catalyst Controler Center"

Nie mogę zrobic literki “ć” po instalacji “Catalyst Controler Center”, gdy naciskam “c+alt”.

Usunąłem skrót w “Catalyst Controler Center”, ale dalej nie ma “ć”.

nie masz literki ć poniewaz w ustawieniach CCC jest “alt+c” to wyskakuje ci ten panel musisz poprostu zmienic ten skrot w ustawieniach ;)na inne klawisze albo go wylaczyc poprostu i problem rozwiazany :wink: pozdrawiam

Pomaga też instalacja sterowników Omega zamiast Ati Catalyst.

Skrót w CCC usunąłem, ale dalej nie ma literki “ć” w innych programach; np w WORD w opcji “wstaw symbol” występuje zdefinowany klawisz skrótu do “ć” “alt+ctrl+c” - ale nie działa

:frowning:

Tak a propos. Czy Omega jest lepsza od CC?

Spotkałem się z takim przypadkiem że to nie pomogło. Jeśli usuniecie skrótu nei zadziaął wyłącz po prostu usługi związane z ATI (z “services.msc” i “msconfig”). 8)

W poprzednim komputerze miałem ten sam problem.

Zainstalowałem Omegi i było OK.

Czy są lepsze ? Nie zawsze, zależało od wersji.

Napisz jaki masz system, kartę graficzną, płytę główną oraz zainstalowaną wersję sterownika ATI Catalyst.

Niestety nie pomogło. Litery “ci” (c+alt) dalej brak.

Savek , usunięcie skrótu w CCC działa tylko do pierwszego ponownego uruchomienia komputera.

Rozwiązaniem jest odinstalowanie Catalyst Control Center (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy). Bez niego też sterowniki działają :wink:

Drugim rozwiązaniem jest odinstalowanie sterowników od ATI i instalacja sterowników OMEGII, jak radzili już koledzy wyżej.

Usunięcie skrótu CCC działa (tak zrobiłem w laptopie ASUS), ale w PCecie niestety nie (nawet przed restartem).

Mi działało na stałe :stuck_out_tongue: .Ale i tak mam w uslugach i msconfig powyłączane ATI.

A może po prostu wyłączyć klawisze dostępu w CCC lub przypisać inną kombinację. I tyle

Gdy wyłączenie skrótów nie działa należy wyedytować skrót, przypisać inny.

A co do waszych omeg… Nigdy nie spotkałem się aby omegi dobrze działały. Mi w najlepszym wypadku resetowały kompa podczas grania (najgorszy to był bsod). Najlepiej używać orygialnych sterowików ati albo jeśli już zmodyfikowane to n2o:

http://www.radeon.ru/downloads/drivers/#wxp

Z nimi nie miałem nigdy żadnych problemów.

P.S.

Problemy z omegami wybadalem na wielu konfiguracjach sprzętowych, nie tylko na jednym komputerze z jedną kartą, poprostu nie polecam tych sterowników, a wręcz odradzam używanie ich.

Próbowałem również w ten sposób, ale nie pomaga. Sytuacja pojawiła się po instalacji nowych sterowników ATI Catalyst ze strony producenta.

Też mam nadal ten problem ale bez tych sterowników nie działają rzadne gry.

Jeśli podane wcześniej porady nie pomagają to usuń (dodaj/usuń programy) ATI Catalyst Control Center. Tylko to(podejżewam że usunąłeś również ATI Display Driver).

Jedyny problem jest taki, ze po wyinstalowaniu CCC traci sie kontrole nad dodatkowym monitorem / TV , regulacja kontrastu, bieli i innych ustawień technicznych.

Teoretycznie poprzednia wersja CCC działała poprawnie, ale byc moze jest to brak zgodnosci samego CCC z nowymi sterownikami ?