Brak miejsca w zasobach systemowych


(Mufka) #1

Czasami kiedy chcę wykonać jakąś operację, pojawia mi się komunikat, że brak miejsca w zasobach systemowych na jej dokonanie. Jest to niemożliwe. Mam 3 partycje, a na samej C jest wolnych ponad 130 GB. Po restarcie systemu wszystko wraca do normy. Często też kiedy wyłączam komputer pojawia mi się problem z usługą Task Host Windows. To też jest dziwne, bo przed zamknięciem systemu zamykam programy, z których korzystałam. Mam też komunikaty, że Internet Explorer nie jest zamknięty, a przecież go zamykałam. Wyczytałam w necie, że przyczyną mogą być programy szpiegujące. Mój system to Windows 7 i antywirus G Data + FireWall. Może jednak coś mi się przykleiło? Skanowałam Hijack Thisem i oto wyniki:

http://wklej.to/7Wc2


(Sli512) #2

Logi z OTL.


(deFco247) #3

Patrykx1 , nie pisz w każdym temacie w tym dziale “Logi z OTL”, bo to nie zawsze się aplikuje do każdego tematu, w którym jest tylko log z HJT lub w ogóle nie ma żadnego.

Mufka , log ten jest do niczego. Nie dość, że z HijackThis, to jeszcze ucięty tak, że nie widać niemal całej listy procesów.

Pokaż logi z narzędzi OTL + GMER.

Z OTL pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt

(Na Windows Vista i 7 uruchamiamy programy z menu Uruchom jako Administrator… ).

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).


(Sli512) #4

Słyszałem, że HJT nieaktualny już.


(Mufka) #5

No to mam te logi i może trochę więcej. Może coś za dużo, ale wolałam wkleić więcej niż za mało:

http://wklej.to/iqLf

Sory :frowning:

Dodane 11.08.2010 (Śr) 19:28

Zapomnieliście o mnie? Będę wdzięczna za przeanalizowanie logów.

Dodane 24.08.2010 (Wt) 19:16

Szkoda, że nikt nie może (lub nie ma ochoty) zerknąć na moje logi. Kiedyś na tym forum było wielu pomocnych ludzi. Szkoda, że …było…