Brak możliwość skonfigurowania routera

Witam!

Mam taki oto dość nietypowy problem. Otóż posiadam router topcom skyracer WBR 244. Do tej pory korzystałem z niego bez problemu, ąż do pewnego dnia kiedy postanowiłem przestawić go w inne miejsce. Po tej operacji gdy ponownie wszystko połączyłem okazało się, że nie mogę się połączyć z menu konfiguracyjnym wspomnianego sprzętu. Gdy podłącze kablem wlan z modemu do routera, a następnie do komputera internet jest, natomiast nie mogę skonfigurować routera tak aby było połączenie wifi. Diody na routerze świecą sie tak jak powinny, a sam sprzęt nie został opuszczony na ziemie lub jakoś mechanicznie uszkodzony.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Próbowałeś go resetować ?? Spróbuj najpierw “miękki” reset - odłącz na chwilę zasilanie i podłącz z powrotem, jeśli nie pomorze z tyłu masz malutki przycisk do resetowania, ten router resetuje się podobnie jak d-linka tzn odłączasz zasilanie wciskasz guziczek, podłączasz zasilanie trzymasz wciśnięty ok 10 sekund i puszczasz powinien przywrócić się do ustawień fabrycznych.

Niestety nic nie pomaga… Gdy wpisze adres w przeglądarkę, strona konfiguracji chwile sie ładuje po czym pojawia się komunikat, że upłyną limit czasu. tak samo jest na IE jak i na Firefoxie.