Brak możliwości odinstalowania / zainstalowania skanera

(system) #1

Witam.

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Otóż skaner (Plustek U24 ) odmówił mi posłuszeństwa. Gdy chce zeskanować jakikolwiek dokument za jego pomocą pojaw się komunikat że nie załadowano sterownika TWAIN. Gdy jednak chce odinstalować i urządzenie i zainstalować je ponownie dostaję przed odinstalowaniem taki oto komunikat: http://www.wstaw.org/images/free/2009/1 ... 782482.png

Jak rozwiązać ten problem? Bardzo proszę o szybką pomoc gdyż urządzenie jest mi potrzebne do pracy od zaraz :frowning:

(Cedar) #2

Za mało miejsca na dysku na instalacje oprogramowania? Wyczyść dysk "C" ze śmieci, skasuj/przenieś zbyteczne pliki. Odłącz urządzenie od komputera, wyczyść później dysk za pomocą CClenaer, instaluj oprogramowanie przy urządzeniu odłączonym od komputera.

(Golden Finger) #3

GRABEX , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

(system) #4

Miejsca jest pod dostatkiem. Urządzenia nie mogę nawet odinstalować. Co oznacza ten komunikat?

(Cedar) #5

Odłączyłeś urządzenie od komputera? Do deinstalacji oprogramowania użyj np. REVO Uninstaller, możesz też poszukać wpisu danego urządzenia w menadżerze urządeń i tam je "unieszkodliwić"