Brak możliwości odinstalowania / zainstalowania skanera

Witam.

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Otóż skaner (Plustek U24 ) odmówił mi posłuszeństwa. Gdy chce zeskanować jakikolwiek dokument za jego pomocą pojaw się komunikat że nie załadowano sterownika TWAIN. Gdy jednak chce odinstalować i urządzenie i zainstalować je ponownie dostaję przed odinstalowaniem taki oto komunikat: http://www.wstaw.org/images/free/2009/1 … 782482.png

Jak rozwiązać ten problem? Bardzo proszę o szybką pomoc gdyż urządzenie jest mi potrzebne do pracy od zaraz :frowning:

Za mało miejsca na dysku na instalacje oprogramowania? Wyczyść dysk “C” ze śmieci, skasuj/przenieś zbyteczne pliki. Odłącz urządzenie od komputera, wyczyść później dysk za pomocą CClenaer, instaluj oprogramowanie przy urządzeniu odłączonym od komputera.

GRABEX , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

Miejsca jest pod dostatkiem. Urządzenia nie mogę nawet odinstalować. Co oznacza ten komunikat?

Odłączyłeś urządzenie od komputera? Do deinstalacji oprogramowania użyj np. REVO Uninstaller, możesz też poszukać wpisu danego urządzenia w menadżerze urządeń i tam je “unieszkodliwić”