Brak możliwości odtworzenia filmów z kamery


(Skarseld7) #1

Dzień Dobry.

Mam problem. Otóż mój tata załatwił sobie ostatnio kamerkę Contour HD. Kamerka służy do nagrywania jego przejazdów na torze motocyklowym.

Dwa tygodnie temu podczas przejazdu na torze tata nagrał trzy filmiki. Jednego z nich nie udało się odtworzyć, ale zwaliliśmy winę na to, że podłączyliśmy kamerkę do komputera, gdy jeszcze była włączona.

Dzisiaj tata znowu pojechał na tor i znowu nagrał trzy filmiki - tym razem jednak aż dwóch z nich nie udało się odtworzyć, nie może to być też wina podłączenia kamerki, ponieważ podłączona została dopiero teraz.

Obrazek

Screen z błędem.


(Lewanxd) #2

Cześć,

spróbuj odtworzyć przez AllPlayer/VLC media player

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd


(Skarseld7) #3

VLC nie reaguje, ALLPlayer wywala błąd o braku kodeków, ale pobranie ich za pomocą Live Update nic nie daje.


(Łukash) #4

Pobierz i zainstaluj MediaInfo > Widok/View > Text. Otwórz ten plik z kamerki w MediaInfo > skopiuj jego właściwości i podaj je.


(Skarseld7) #5

(Łukash) #6

Zainstaluj QTLite

Nie zrozumiałem dokładnie - z pierwszego posta wynika że tylko kilku filmików nie da się odtworzyć, nie które otwiera. Te których nie otwiera mogą być po prostu uszkodzone, może to wina nośnika na który są nagrywane.


(Skarseld7) #7

Rzecz w tym, że QTLite mam zainstalowane, a problem jest tylko z niektórymi filmami. Chodzi mi raczej o to, czy można jej jakoś odzyskać?