Brak możliwosci otwierania danego adresu www

Otóż w domu (Piekary, UPC) otwieranie strony www.kamion.pl kończy się niepowodzeniem i pokazuje się komunikat “Połączenie przerwane…”. Jednak pingować te stronę mogę i kończy się powodzeniem. Natomiast pozostałe strony www otwieraja sie bez problemów. Co dziwne gdy jestem w innym miejscu z innego IP korzystam to potrafię otwierac w/w stronę bez problemu.

Może ta strona została dodana do czarnej listy firewall u twojego ISP lub u Ciebie na firewallu strona jest blokowana albo Ty masz bana na tej stronie.

Z jakiego systemu i przeglądarki się chcesz łączyć z tą stroną. Najlepiej w takich sprawach dzwonić do BOK tam Ci najlepiej poradzą i naprawią problem szybciej niż tu na forum :slight_smile:

Pozdrawiam!

udało mi sie wbić na switch i okazuje się że gdy wyłączę opcję “firewall protection” to wtedy właśnie wszystko działa dobrze. Niestety nie mam gdzie ustawić jakoś tej ściany bo nie ma po prostu takich opcji w tym modemie. Jedynie co to mogę dodać MAC komptera który nie będzie filtrowany. Więc nie mam możliwości dodania danego IP, nie rozumiem dlaczego blokuje taką stronę jak poddałem w pierwszym poście. I najprawdopodobniej wyłączę tego firewalla na switchu i zostawię tego w komputerze. Bo innego wyjścia nie widzę, skoro często ma być odwiedzana w/w strona