Brak możliwosci pisania litery ci

Witam mam problem odkąd zmieniłem karte graficzną na Radeona i zrobiłem format systemu to po próbie wciśnięcia litery cii nawet teraz nie mogę napisac pojawia się takie okienko 33870993a8912599m.jpg.Jak to przestawic

Pogrzeb w ustawieniach sterowników ATI i zmień lub usuń ten skrót klawiaturowy, lub uaktualnij sterowniki do najnowszej wersji dla twojej karty.

Odznacz Ati w zakładce uruchamianie w MSCONFIG

Już zmieniłem w ustawieniach ale niestety nadal nie pojawia się litera ci

sprawdź jaki język masz ustawiony - masz mieć układ klawiatury polski programisty :slight_smile:

Spróbuj np. w ten sposób:

  • W zasobniku systemowym kliknij w ikonę Ati

  • Klawisze dostępu i Menedżer klawiszy dostępu

  • W oknie Menedżer klawiszy dostępu kliknij napis aby podświetlić cały wiersz w tabelce i kliknij przycisk Edytuj

  • W oknie Edycja klawiszy dostępu będzie podświetlona litera C , wpisz np. literę K i kliknij przycisk O K

  • W oknie Menedżer klawiszy dostępu kliknij przycisk O K

  • W oknie Catalyst Control Center kliknij przycisk O K

  • Uruchom ponownie komputer.

Zmiana ta spowoduje uruchamianie Catalysta kombinacją klawiszy Ctrl-Alt-K i uniemożliwia działanie tego skrótu w innych programach. W razie konfliktu z aplikacją, w której używa się skrótu Alt-K, należy wybrać inną literę (ale też inną niż A, C, E, L, N, O, S, Z, X używane do pisania po polsku).

LewaN , powiedz mi, po co Ci Catalist w autostarcie? Odznaczenie tego procesu z msconfig rozwiąże Twuj problem, bez konieczności zmiany ustawień panelu

Wejdź w ati klawisze dostępu odznacz włącz klawisze dostępu dalej menadzer klawiszy dostepu i poodznaczaj wszystko

Jak to co podali wyżej nie pomoże:

  • na pasku zadań, koło ikonek otwartych programów (gg, antywirus itp.) masz kwadratowy, niebieski znaczek, koło klawiaturki. Kliknij, ustaw na polski. Kliknij na klawiaturkę i ustaw polski.