Brak możliwości połączenia z internetem

Zainstalowałem w trybie zgodności z XP neostrade tp, lecz gdy poproszono mnie o podłączenie modemu zaczęło się psuć. Podłączyłem modem - usłyszałem dźwiek -zapaliły się diody [ADSL] i [PWR], po 1 sek usłyszałem dźwięk wyłączania. Po chwili znowu dźwięk podłączenia modemu ale światełka się nie świeciły. Po kilku minutach oczekiwania nacisnąłem [Anuluj]. Instalacja przebiegła dalej. Po ponownym włączeniu kompa dzieje się tak jak podczas rejestracji i z netem połączyć się nie mogę. Jakieś wskazówki?

tweant ,

dlaczego instalowałeś modem w trybie zgodności z xp ?

Ściągasz sterowniki napisane pod Vistę, powinny zainstalować się bez problemu, a tym samym nie powinno być problemu z konfiguracją internetu.

Ściągnąłem sterowniki z tąd http://www.sagem.com/support/site/driver/W_3_01_std.zip Podczas instalacji pokazuje się długa lista sterowników. Który z nich wybrać? Instalowałem kilka i za każdym razem gdy włączyłem sterownik pisało cos w stylu że nie jest on odpowiedni.

Dodane 21.01.2009 (Śr) 20:42

Powiecie mi może jakie sterowniki mam zainstalowac i po kolei wytłumaczyć bo ja już jest mocno wkur%^#^(*%