Brak możliwości przełączenia grafiki

Witam. Mam problem wygląda on tak zaktualizowałem sterowniki kart graficznej Amd Radeon z Catalyst do Radeon Software Crimson Edition i nie widzę żadnej opcji do przełączania grafiki wiece co z tym zrobić? Mój laptop to Lenovo G500 z kartami Intel HD 4000, i Amd HD 8500M Series Proszę o pomoc :confused:

Nie wolno aktualizować sterowników w laptopach przy dwóch kartach bo ten sterownik AMD od lenovo jest specjalnie przystosowany do programu  Lenovo Energy Management.

Odinstalować i zainstalować fabryczny.

Jak nie pomoże to pozostaje format.

Ale jesteś pewien że nie działa ?

Nie ma przełączników.

Bierzesz prawy klawisz myszy na ikonę programu który chcesz uruchomić a następnie uruchamiasz w opcji “Uruchom z procesorem graficznym” i tu wybierasz

 

 

Ale za pomocą  Driver Booster 2 wyszukało mi ten to zainstalowałem ale tak ogólnie działa tylko nie da się przełączać z intela na AMD

Chyba że muszę dodać w kategorii “Gry” Profil z programem/grą?

Powinien Ci działać na prawy klawisz myszy.

Możesz dodać o ile jest taka możliwość ale powinien przełączać się sam jak jest taka potrzeba.

Driver Booster nie jest programem lenovo i nie wie co producent komputera wymyślił.

Pisze jeszcze ran - nie instaluje się innych sterownika przy podwójnej grafice zarządzanej Lenovo Energy Management chyba że taki nowy jest na stronie producenta komputera “lenovo” dla danego modelu. Jak masz pojedyncza grafikę to sobie możesz aktualizować.