Brak możliwości wejścia na stronę www

(Nestika) #1

mam w. xp i jak odpalam stronkę to wyskakuje mi taki komunikat:

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/tik-tak/www/tik-tak/forum_dla_rodzicow/includes/bbcode.php on line 865

co i jak mam zmienić w ustawieniach bo już mnie to wkurza, tylko na tą stronkę mnie nie wpuszcza na tym forum...

pomóżcie...

widze, że nikt nie chce mi pomóc...

szkoda...

(Macieke11) #2

Dobra,jaka przeglądarka, Internet Explorer? Firefox,Opera.Raczej to wina przeglądarki

(matekadamczak) #3

Pewnie IE skoro takie bledy wywala

(Macieke11) #4

Jak się ma IE to trzeba się przyzwyczaić to takich komunikatów,to już lepiej zmienić na Firefox

(tacyer) #5

Albo jeszcze lepiej na Opere, choć Google wypuściło swoją Chrome i nawet nawet jest ;]

(Nestika) #6

Tak, Panowie, niestety mam przeglądarkę IE, z tym, że w domu mam 2 kompy i na stacjonarnym mam IE a na laptopie ale tylko na lapku mnie nie wpuszcza i to tylko na tą stronkę z tego forum. Myślę , że chodzi o jakieś ustawienia :?: :?: :?: sama nie wiem, jestem zakręcona - jak zainstaluje mozilla firefox to zawale trochę kompa a to moje narzędzie pracy i nie bardzo bym chciała... ale jak będzie trzeba... poradcie...

póki co WIELKIE DZIĘKI...

za odpowiedzi...

POZDRAWIAM

:wink: :wink: :wink:

cóż, zainstalowałam mozille firefox - i - i znowu to samo! !!

(matekadamczak) #7

poszperaj w ustawieniach mozilli

(Nestika) #8

tylko jak? jakie ustawienia zmienić?

(Macieke11) #9

Proxy?Zapora bardzo rzadki problem :?

(tacyer) #10

Sprawdź czarną liste i jeśli znajdzie się tam ten adres to go wykasuj. Możesz jeszcze dodać rządany adres do białej listy przeglądarki i programu antywirusowego ;] Mozilla aż tak nie obciąża kompa jak sie wydaje.

(Macieke11) #11

Raczej samoczynnie nie mogło się dodać,przynajmniej tak jest w moim Firefoksie na PLD

(Nestika) #12

właśnie mi admini napisali, ze to u nich jest jakiś błąd, doopki jedne...

już półroku walcze zeby coś z tym zrobić - obiecali to naprawić...

ale Wam wielkie dzięki...