Brak możliwości wejścia na stronę www

mam w. xp i jak odpalam stronkę to wyskakuje mi taki komunikat:

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/tik-tak/www/tik-tak/forum_dla_rodzicow/includes/bbcode.php on line 865

co i jak mam zmienić w ustawieniach bo już mnie to wkurza, tylko na tą stronkę mnie nie wpuszcza na tym forum…

pomóżcie…

widze, że nikt nie chce mi pomóc…

szkoda…

Dobra,jaka przeglądarka, Internet Explorer? Firefox,Opera.Raczej to wina przeglądarki

Pewnie IE skoro takie bledy wywala

Jak się ma IE to trzeba się przyzwyczaić to takich komunikatów,to już lepiej zmienić na Firefox

Albo jeszcze lepiej na Opere, choć Google wypuściło swoją Chrome i nawet nawet jest ;]

Tak, Panowie, niestety mam przeglądarkę IE, z tym, że w domu mam 2 kompy i na stacjonarnym mam IE a na laptopie ale tylko na lapku mnie nie wpuszcza i to tylko na tą stronkę z tego forum. Myślę , że chodzi o jakieś ustawienia :?: :?: :?: sama nie wiem, jestem zakręcona - jak zainstaluje mozilla firefox to zawale trochę kompa a to moje narzędzie pracy i nie bardzo bym chciała… ale jak będzie trzeba… poradcie…

póki co WIELKIE DZIĘKI…

za odpowiedzi…

POZDRAWIAM

:wink: :wink: :wink:

cóż, zainstalowałam mozille firefox - i - i znowu to samo! !!

poszperaj w ustawieniach mozilli

tylko jak? jakie ustawienia zmienić?

Proxy?Zapora bardzo rzadki problem :?

Sprawdź czarną liste i jeśli znajdzie się tam ten adres to go wykasuj. Możesz jeszcze dodać rządany adres do białej listy przeglądarki i programu antywirusowego ;] Mozilla aż tak nie obciąża kompa jak sie wydaje.

Raczej samoczynnie nie mogło się dodać,przynajmniej tak jest w moim Firefoksie na PLD

właśnie mi admini napisali, ze to u nich jest jakiś błąd, doopki jedne…

już półroku walcze zeby coś z tym zrobić - obiecali to naprawić…

ale Wam wielkie dzięki…