Brak możliwości włączenia komputera!

Witam. Mam problem z włączeniem komputera. Napisze wszystko po kolei co i jak się dzieje. Gdy tylko włącze kompa to pokazuje mi się napis przepraszamy, że sytem windows nie został pomyślnie uruchomiony. Może być to spowodowane ostatnia zmianą sprzętu lub oprogramowania. Na dole mam napis tryb awaryjny z obsługą sieci i wierszem poleceń, ostatnia znana dobra konfiguracja i uruchom system windows normalnie. Po wybraniu którejś z tych opcji pokazuje się zamiast pulpitu niebieskie tło z napisem STOP:c0000218 {awaria pliku rejestru} nie jest możliwe załadowanie przez rejest gałęzi (pliku) \systemRoot\Config\SECURITY lub jego dziennika bądź drugiej kopi. Jest on uszkodzony, brak go lub jest nie do pariscoga. Rozpoczynanie zrzucania fizycznej pamięci. Zrzucanie fizycznej pamięci na dysk i jest odliczanie do 100 wtedy komputer się resetuje i sytuacja się powtarza od nowa. Bardzo proszę o rady i wskazówki jak naprawić ten komputer. Ta awaria pojawiła się nagle. Mój system to windows xp 1gb ram. Więcej informacji o nim nie pamiętam. dzony, brak go lub jest nie do pariscoga. Rozpoczynanie zrzucania fizycznej pamięci. Zrzucanie fizycznej pamięci na dysk i jest odliczanie do 100 wtedy komputer się resetuje i sytuacja się powtarza od nowa. Bardzo proszę o rady i wskazówki jak naprawić ten komputer. Ta awaria pojawiła się nagle. Mój system to windows xp 1gb ram. Więcej informacji o nim nie pamiętam.

Czy kłopoty zaczęły się od zmian dokonanych nakompie - np. zmiana sterowników, biosu, lub ustawień? Musisz to napisać. Prawdopodobnie jakiś sterownik ostatnio instalowany.

Przede wszystkim pisz mniej chaotycznie. Dwa razy wkleiłeś tu treść bluescreena.

W pierwszej kolejności uruchom z płytki z systemem Konsolę Odzyskiwania i wykonaj w niej polecenie chkdsk C: /r

To jest uszkodzenie rejestru.

Wykonaj instrukcje zawarte w tym poradniku:

http://support.microsoft.com/kb/307545/pl